“A-Aptiekas” izveidojušas videi draudzīgu akcijuLai saglabātu tīru apkārtējo vidi, visās SIA “A-Aptiekas” tīkla farmācijas vietās katram cilvēkam būs iespēja nodot nederīgos un vairs neizmantojamos medikamentus, tādējādi arī parūpējoties par to drošu iznīcināšanu. Lielākoties cilvēki nederīgās zāles izmet kopā ar sadzīves atkritumiem, jo nevēlas tērēt naudu par medikamentu iznīcināšanu no licencēto bīstamo atkritumu pārstrādes uzņēmumu puses.

Zāļu savākšana un pārstrāde notiks par velti, visās 78 “A-Aptiekas” tīkla aptiekās jau ir izvietoti speciāli medikamentu savākšanas konteineri. Uzņēmums pilnībā apmaksās to iznīcināšanu dabai draudzīgā veidā. SIA “A Aptiekas” Iepirkumu un mārketinga vadītāja Nora Krauja pauž, ka uzņēmumam ir svarīga ne tikai pircēju veselība, bet arī apkārtējā vide, tādēļ uzņēmums ar atbildību vēlas izturēties pret šāda veida bīstamiem atkritumiem.

Medikamentiem, nonākot apkārtējā vidē, veidojas toksiski savienojumi, kas piesārņo ūdeni un gaisu. Tie var būt kaitīgi arī dzīvajiem organismiem.

Aptiekas akcija norisināsies līdz oktobra beigām.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress