Ar grandiozu vērienu Atlētika nosvin savu 10 gadu jubilejuPulcējot veselīga dzīvesveida piekritējus, mazus un lielus, ar aizraujošām atrakcijām un sacensībām, pārsteigumiem, vērienīgu uguns šovu un labu garastāvokli savu 10 gadu jubileju nosvinēja fitnesa klubs “Atlētika”.

Nedēļas nogalē pirātu salas “Nabīte” krastos pulcējās ap 600 cilvēku, lai ar grandiozu vērienu svinētu fitnesa kluba “Atlētika” 10 gadu jubileju. Atnākušos viesus priecēja aizraujošas atrakcijas, sacensības, loterijas un dažādi šovi.

Ievērojot labākās svētku tradīcijas, fitnesa klubs “Atlētika” atnākušajiem viesiem un kluba darbiniekiem sarīkoja vērienīgu ballīti pirātu stilā. Divu dienu garumā "Atlētika" dzimšanas dienas apmeklētājiem bija iespēja baudīt lielisku atmosfēru ezera malā, izmēģināt spēkus šaušanā ar loku, piedalīties futbola un volejbola sacensībās, izbaudīt ekstrēma sporta atrakcijas, atklāt sev workout pasauli un piedalīties dažādās sacensībās, kā arī jautros konkursos. Savukārt pirmās dienas vakaru noslēdza mielošanās ar svētku kliņģeri, vēriens uguns šovs, putu diskotēka un krāšņs salūts. Savs prieks svinībās bija atrodams ikvienam, gan mazam, gan lielam svinību apmeklētājam.

“Jau desmit gadu garumā fitnesa klubs “Atlētika” demonstrē stabilitāti un popularizē aktīvu dzīvesveidu. Mūs priecē, ka arvien lielāka daļa cilvēku sportu izvēlas par savu vaļasprieku un ar tā palīdzību relaksējas un uzkrāj sevī pozitīvās emocijas. Sporta klubā strādā pieredzējuši treneri, kas pateicoties pozitīvai attieksmei pret klientiem, iekarojuši apmeklētāju uzticību un simpātijās. Kluba dzimšanas dienas svinības bija pateicība ne tikai “Atlētika” pastāvīgajiem klientiem un darbiniekiem, bet arī lieliska iespēja ikvienam atpūsties brīvā dabā brīnišķīgā vietā, atzīmējot svētkus sportiskā atmosfērā draudzīga kolektīva ielokā,” norāda fitnesa klubu tīkla "Atlētika" attīstības direktors Andris Žiganovs.

“Ar daudzveidīgu nodarbību klāstu, draudzīgiem treneriem, patīkamu atmosfēru neatlaidīgu darbu un gribasspēku fitnesa klubs “Atlētika” jau desmit gadus ir sevi pierādījis kā vietu, kur ikviens var piepildīt sen lolotu sapni par veselīgu augumu vai vienkārši lietderīgi pavadīt laiku pozitīvā atmosfērā. Mums ir svarīgi, lai katrs kluba apmeklētājs justos gaidīts un lepotos ar sasniegtajiem rezultātiem, kas, protams, nāk pēc smagi padarīta darba. Klientu smaids ir vislabākā pateicība mums par ieguldīto laiku un darbu,” saka fitnesa kluba galvenā trenere Veronika Kim.

“Fitnesa klubu tīkla “Atlētika” apmeklētājiem jau desmit gadus pieejams ļoti plašs sporta inventārs – hanteles, svaru bumbas, svaru soli, brīvo kustību trenažieri, kompleksie trenažieri jeb funkcionālās treniņu sistēmas, spēka trenažieri, plašs grupu nodarbību klāsts un ne tikai. Tāpat ikviena apmeklētāja rīcībā ir “Atlētika” profesionālie treneri, kuri vienmēr ir gatavi pastāstīt, parādīt un konsultēt pareizā trenažieru lietošanā un vēlamā rezultāta sasniegšanā.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress