Atklātībā nonāk video, kurā Rīgas Domes deputāts A.Vilks uzbrūk mediķiemAtklātībā nonācis “ātrās palīdzības” video ieraksts, kurā redzams, kā bijušais Saeimas deputāts no Nacionālās apvienības (NA) Andrim Vilks kļūst agresīvs pret medicīnisko personālu, kas deputātam sniedza palīdzību pēc galvas traumas.

Šī gada sākumā Latvijas Televīzija vēstīja, ka deputāts Andris Vilks, būdams alkohola reibumā, sarīkojis nekārtības Gaiļezera slimnīcā, kurā nokļuvis pēc galvas traumas.

Informācija vēsta, ka deputāts kļuvis agresīvs jau ātrās palīdzības mašīnā un turpinājis skandālu arī Gaiļezera slimnīcā.

Pats Vilks apstiprina, ka 19. februāris bija lietojis alkoholu un norādīja, ka iespējams, pēc galvas traumas bijis neadekvātā stāvoklī. Vilks skaidroja, ka galvas traumu ieguvis pie dzīvojamās mājas, kad kaimiņš verot smagās metāla durvis, trāpījis ar tām viņam pa galvu.

“Alkoholu nebiju lietojis, nu varbūt 50 gramus. Šņabi. Vai tad ir redzams, ka es biju agresīvs?”, tā intervijā LTV izteicās pats deputāts.

Pats Vilks nolēma nolikt Saeimas deputāta mandātu, lai nemestu ēnu paša pārstāvēto politisko spēku. Toreiz NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Gaidis Bērziņš to nosauca par politiķa cienīgu rīcību.

Bērziņš norādīja, ka pēc Vilka vārdiem, informācija plašsaziņas līdzekļos īsti neatbilst patiesībai, vienlaikus uzsverot, ka šo situāciju nav iespējams objektīvi izmeklēt.

Taču vakar publiskotais “ātrās palīdzības” video ieraksts pierāda pretējo – deputāts bijis agresīvs pret ātrās palīdzības medicīnisko personālu. Video redzams, kā viņš vairākas reizes iesit mediķim pa plecu un pa seju un to visu pavada lamāšanās krievu valodā.Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress