Ātro kredītu pārkreditēšana: labs palīgs sarežģītā situācijāĀtrie kredīti ir kļuvuši par daudzu cilvēku ikdienas sastāvdaļu – tiem piesakās, lai mēneša beigās samaksātu visus rēķinus, lai iegādātos svarīgas preces un tiktu galā ar neparedzētām situācijām. Un tomēr, lai cik noderīgi būtu ātrie kredīti, tiem ir savi riski. Ja kredītu skaits ir pārāk liels, atmaksāt visus aizdevumus termiņā var būt problemātiski. Ja jūti, ka ikmēneša budžets ir nepietiekams kredītu atmaksai, pienācis laiks rīkoties! Izlasi šo rakstu, lai uzzinātu, kas ir ātro kredītu pārkreditēšana, kādas ir tās priekšrocības, un kā noformēt to maksimāli ātri!

Kā atmaksāt ātros kredītus? 3 varianti aizņēmējiem

Ātrie kredīti ir aizdevumi līdz algas dienai, tāpēc to atmaksa jāplāno īpaši rūpīgi. Mēneša laikā aizņēmējam jāatgriež kreditoram pilna aizdevuma summa, kā arī procenti un komisijas maksa, ja tāda tiek piemērota. Jo vairāk aizdevumu, jo grūtāk atrast naudu visiem kredītmaksājumiem, bet ātro kredītu termiņu pagarināšana vai kredīta brīvdienas arī izmaksā daudz. Rezultātā aizņēmējs var kļūt par parādnieku pat tad, ja viņa ienākumu līmenis nav samazinājies. Vēl grūtāk ir ievērot parādsaistības, ja dzīvē ir notikušas negaidītas negatīvās pārmaiņas. Darba zaudējums, saslimšana, nepieciešamība doties steidzamā braucienā var “apēst” lielu ikmēneša ienākumu daļu. Ko darīt, ja atmaksāt ātros kredītus termiņā nav iespējams? Vari izvēlēties vienu no 3 variantiem.

1. Pārveidot savus tēriņus un atmaksāt kavētos kredītus patstāvīgi

Šāds risinājums var būt parocīgs aizņēmējiem, kuriem grūtības ar kredītu atmaksu rodas neuzmanības dēļ. Ja kredīta atmaksa nav aizņēmēja galvenā prioritāte, var sanākt iztērēt naudu impulsīviem pirkumiem, izklaidei un citiem dārgiem priekiem. Normālā situācijā tas neradītu naudas trūkumu, taču kredītu ņēmējiem jābūt īpaši uzmanīgiem ar saviem ikmēneša tēriņiem. Lai atrastu lieku naudu savā kontā, Tev:

● jāsastāda budžeta plāns;
● jāatsakās no jebkādiem tēriņiem, kas nav vitāli nozīmīgi (rēķinu apmaksa, pārtika, transporta izdevumi).
Bet, ja personīgās finanses ir nepietiekamas, jāmeklē cita izeja.
2. Ieķīlāt īpašumu un norēķināties ar kreditoriem

Ja Tu esi mājokļa vai transportlīdzekļa īpašnieks, vari pārvērst to par naudas avotu. Īpašuma ieķīlāšana sniedz iespēju ātri iegūt savā rīcībā nopietnu summu, ar kuras palīdzību var segt ātros aizdevumus. Īpašumu var ieķīlāt gan pilnībā, gan daļēji – Tu pats izvērtē, cik liela summa Tev ir nepieciešama. Lai veiksmīgi noformētu ķīlu, īpašumam jābūt:

● labā tehniskajā stāvoklī, ja runa ir par transportlīdzekli;
● ar pietiekami augstu tirgus vērtību, ja runa ir par nekustamo īpašumu.

Atceries, ka īpašuma ieķīlāšana nav vienas dienas darbs. Kamēr notiek ķīlas noformēšana, procenti un soda nauda par kavētajiem kredītiem turpinās pieaugt.

3. Vienoties ar kreditoriem par atmaksas grafika restrukturizāciju

Ja kopējais aizdevumu skaits nav liels, un Tev ir labas attiecības ar kreditoru, vari mēģināt sarunāt ar aizdevējiem jaunus kredītu atmaksas nosacījumus. Atmaksas grafika restrukturizācija nozīmē garāku atmaksas termiņu un mazāku ikmēneša maksājumu, taču ne ikviens kreditors ir tik pretimnākošs. Izredzes saņemt grafika restrukturizāciju ir aizņēmējiem, kuri:

● nav ilgstoši kavējuši kredītu atmaksu;
● ir sazinājušies ar kreditoru maksimāli ātri;
● nav izvairījušies no komunikācijas ar kreditoru.

Šādi risinājumi var palīdzēt, taču kopumā tiem ir pietiekami augsti riski. Ne katram aizņēmējam ir ieķīlāšanai derīgs īpašums, kreditors var atteikties pārveidot kredīta atmaksas grafiku, un paļauties uz saviem spēkiem tad, kad ienākumu līmenis jau ir izrādījies nepietiekams, ir bīstami. Ir vēl viens veids, kā ātri tikt galā ar kredītsaistībām un atbrīvoties no parādiem – tā ir ātro kredītu pārkreditēšana. Turpini lasīt, un uzzini, kāpēc tas ir labāks risinājums!

Kas ir ātro kredītu pārkreditēšana?

Pārkreditēšana nozīmē, ka aizņēmējs saņem jaunu aizdevumu esošo parādsaistību segšanai. Citiem vārdiem, tā ir ātro kredītu apvienošana, jo vairāku aizdevumu vietā aizņēmējam ir viens. Nauda tiek piešķirta tikai kredītu atmaksai, tāpēc kredītpieteikumā detalizēti jāapraksta esošo parādsaistību apjoms, atmaksas termiņi un citi svarīgi faktori. Pārkreditējot aizdevumus, aizņēmējs iegūst:

● vienotu procentu likmi;
● jaunu, garāku atmaksas termiņu;
● skaidru atmaksas grafiku ar tikai vienu maksājumu ik mēnesi;
● iespēju norēķināties ar kreditoriem, neiedzīvojoties parādos, vai beidzot segt parādus un atbrīvoties no kredītu sloga.

Apvienot kredītus var arī tad, ja Tava maksātspēja ir pietiekama un problēmas ar kredītu atmaksu nav gaidāmas. Jebkurā gadījumā Tu saņemsi mazāku procentu likmi un vienotu atmaksas grafiku. Bet, pirms pieteikšanās vērts iepazīt kredītu pārkreditēšanu tuvāk. Lasi tālāk, lai zinātu, kādiem parametriem pievērst uzmanību!

3 faktori, kas jāņem vērā pirms kredītu apvienošanas

1. Cik reāla ir pārkreditācija ar sliktu kredītvēsturi?

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi ir pieejama pie dažiem aizdevējiem. Tā kā katrs pieteikums tiek izvērtēts individuāli, nav iespējams paredzēt aizdevēja lēmumu. Pati par sevi negatīva kredītvēsture nav šķērslis pārkreditēšanai, taču ieteicams pieteikties kredītu apvienošanai pēc iespējas ātrāk. Jo operatīvāk Tu pārkreditēsi esošos ātros aizdevumus, jo mazākas būs kredītu kopējās izmaksas. Pārkreditējot kavētos kredītus, parādniekam jārēķinās ar mazāk izdevīgiem nosacījumiem, kā arī pakalpojuma saņemšanai var būt nepieciešama ķīla.

2. Kam pieejama kredītu restrukturizācija bez ķīlas?

Kredītu refinansēšana bez ķīlas ir pieejama aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi, pietiekamu maksātspēju un oficiāliem ienākumiem. Jo uzticamāks ir aizņēmēja profils, jo labākus pārkreditēšanas nosacījumus var saņemt. Bet, ja kreditoru neapmierina potenciāla aizņēmēja kredītvēsture un ienākumu līmenis, pārkreditēšana var būt pieejama pret ķīlas nodrošinājumu. Par ķīlas objektu kalpo mājokli, transportlīdzeklis vai cits vērtīgs īpašums.

3. Cik ātra ir kredītu apvienošana online?

Kredītu apvienošana ir pietiekami operatīvs pakalpojums, lai gan tas nav tik zibenīgs kā ātrais kredīts. Gandrīz visi kredītdevēji nodrošina iespēju pieteikties pārkreditēšanai tiešsaistē, aizpildot pieteikumu kreditoru mājaslapās. Kredītpieteikuma izskatīšana notiek samērā ātri – daži aizdevēji sazinās ar klientu jau pēc 15 – 30 minūtēm, citi sniedz atbildi vienas dienas laikā. Laiku aizņem pārkreditēšanas līguma noformēšana, īpaši tad, ja aizņēmējam jādodas uz kreditora Rīgas filiāli, lai parakstītu līgumu. Ja vēlies apvienot kredītus maksimāli ātri, izvēlies kredītdevējus, kas ļauj parakstīt līgumu ar elektronisko parakstu.

Ātro kredītu pārkreditēšana ir pietiekami pieprasīts pakalpojums, un to popularitāte pakāpeniski pieaug. Arvien vairāk aizdevēju piedāvā kredītu apvienošanu, tāpēc aizņēmējam jāinvestē savs laiks piemērotākā piedāvājuma meklējumos. Par laimi, šo procesu var optimizēt, izvēloties mūsdienīgu tiešsaistes palīgu. Kas tas ir? Uzzini raksta noslēgumā!

Labākie pārkreditēšanas piedāvājumi Latvijā

Jo operatīvāk notiek kredītu apvienošana, jo labāk, tāpēc netērē laiku patstāvīgiem meklējumiem – izmanto Netcredit.lv salīdzināšanas platformu un atrodi optimālu pārkreditēšanas variantu pāris minūšu laikā! Netcredit.lv ir apkopoti visi iespējamie pārkreditēšanas varianti, tostarp:

kredītu refinansēšana bez ķīlas;
● kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi;
● kredītu apvienošana no 20 gadiem u.c.

Ātro kredītu pārkreditēšana ir moderns risinājums gan aizņēmējiem ar pozitīvu kredītvēsturi, gan parādniekiem. Izmanto savu iespēju norēķināties ar kreditoriem un apmeklē Netcredit.lv!
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress