Brīvdienās laika apstākļi pasliktināsies – gaidāms sniegs un lietusNedēļas nogalē gaidāmi pārsvarā nepatīkami laikapstākļi, kas atnesīs stipru vēju, sniegputeni un atkusni, taču jau nākamās nedēļas sākumā gaidāms stiprs sals, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Piektdienas rīts daudzviet iesāksies ar plašu nokrišņu zonu, kas atnesīs gan sniegu, gan lietu, savukārt jau sestdien vietām uzspīdēs saule.

Lai gan pirmā dienas puse solās paiet bez būtiskiem nokrišņiem, jau pēcpusdienās lielāko daļu Latvijas teritoriju pārņems nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, vakarā parādoties arī sniegputenim. Gaisa temperatūra daudzviet paaugstināsies līdz + 4 grādiem.

Naktī uz svētdien visā valsts teritorijā snigs un stipri putinās, nokrišņiem ik pa brīdim pieņemoties spēkā. Pastiprināsies Ziemeļrietumu vējš, brāzmām sasniedzot 8-13 m/s. Gaisa temperatūras stabiņš daudzviet noslīdēs - 6 grādiem.

Nokrišņi saglabāsies arī svētdien pa dienu, ik pa laikam snigs un putinās, lai gan dažbrīd starp mākoņiem uzspīdēs arī saule. Gaisa temperatūras stabiņš turēsies 0..-6 grādu robežās.

Nākamās nedēļās sākumā būtiski nokrišņi netiek prognozēti, taču pakāpeniski kļūs aukstāks un sals var sasniegt pat - 19 grādus. Aukstums gan neturpināsies visu nedēļu un nedēļās vidū jau atkal gaidāms atkusnis.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress