Brīvdienās vietām īslaicīgi līs un ducinās pērkonsNeskatoties uz iepriekš prognozēto svelmi, gaisa temperatūra brīvdienās pakāpsies vien par pāris grādiem un daudzviet gaidāms īslaicīgs un lietus un pērkona negaiss, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Nedēļas nogali sagaidīsim ar saulainu un siltu laiku. Piektdien gaiss iesils līdz +21..+25 grādiem, savukārt Kurzemes rietumu piekrastē un Ziemeļvidzemes piekrastē termometrā stabiņš sasniegs +20 grādus.

Lai gan iepriekšējās prognozes liecināja, ka brīvdienās mūs varētu sagaidīt īsta svelme līdz + 30 grādiem, gaisa termometra stabiņš pakāpsies vien par pāris grādiem. Sestdiena būs gaidāma daļēji apmākusies un daudzviet līs lietus, kā arī iespējams pērkona lietussgāzes. Gaiss iesils līdz +21..+26 grādiem.

Līdzīgi laikapstākļi saglabāsies arī svētdien, kad gaidāms mākoņu daudzums un īslaicīgs lietus, pēcpusdienā iespējams pērkona negaiss. Gaisa temperatūra turēsies +17...+ 24 grādu robežās, savukārt Latgalē par pāris grādiem siltāks - + 28 grādi.

Savukārt nākamnedēļ gaisa temperatūra nepakāpsies augstāk par +17..+21 grādu atzīmi.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress