Dārza sezonas atklāšana – 7 labākās dārza ballītes stūrakmeņiLīdz ar pirmajiem siltajiem saules stariem un pavasarīgajām vēsmām arī dārza ballītes pamazām sāk savu sezonu. Kas gan var būt labāks par grilētu gaļas vai dārzeņu iesmiņu svaigā gaisā pēc garās un šķietami nebeidzamās ziemas! Par ko jāpadomā, lai dārza sezona būtu veiksmīga, un kā var noderēt sms kredīti? Lasiet tālāk!

7 pamatlietas labas ballītes sarīkošanai

Vieta

Ja ir savs pleķītis zemes – lieliski – dārza sezonu var sākt ar nelielu pavasara sakopšanas talku, lai pēc labi padarīta darba arī labi atpūstos. Ja savas vietiņas vēl nav, var domāt radoši – ne tikai parki un pludmales, bet arī tālākas vietas pie upēm, ezeriem un jūras ir lieliski piemērotas pasākumiem ārā. Tāpat Latvijas Valsts meži savos mežos ir iekārtojuši daudz atpūtas vietu ar galdiem un ugunskura vietām, kas pieejamas ikvienam. Galvenais – jāatceras pēc sevis visu sakopt.

Profesionāļu padoms: nav jāņem ātrie kredīti, lai uz karstām pēdām iznomātu zemi – apvienojiet dārza ballīti ar Latvijas izzināšanu – kāpēc gan pārmaiņas pēc nesarīkot pikniku pretējā Latvijas pusē?

Aprīkojums vides iekārtošanai

Mazbudžeta pasākumos var izlīdzēties ar mēbelēm no nogāztiem kokiem un zāģētiem bluķiem, visu pārvelkot ar siltumnīcu plēves jumtiņu, savukārt švītiņi labprāt gozēsies smalkās dārza mēbelēs ar pieskaņotu nojumi.

Hipsteri un radošas būtnes noteikti būs sajūsmā par dārza krēsliem no vecām riepām un nojumi no desmitiem vecu lietussargu. Atkarībā no plānotā pasākuma ilguma jāpadomā arī par āra apgaismojumu.

Profesionāļu padoms: obligāti nepieciešami krēsli, galdi, nojume un grils. Papildaprīkojums – šūpuļtīkls, sauļošanās zvilnis, pufi, tenisa galds, āra apgaismojums, tāpat noteikti jāpadomā par siltiem plediem vai segām.Tēma

Dārza ballīte ir dārza ballīte, bet – ja šķiet, ka derētu kāda odziņa, var piedāvāt tēmu, kas lielā mērā arī ieskicēs ēdienkartes un izklaižu aprises. Piemēram, pirmo pavasara talku var nosaukt par “Džungļu iekarošanas pasākumu” – mačetes, cirvji un lāpstas šādai tēmai būs labākie aksesuāri!

Tāpat tēma lieliski noder tad, ja tiek rīkots plašāks pasākums, kurā būs daudz savā starpā vēl nepazīstamu cilvēku. Šādās reizēs tēma rada kopējo fonu un sniedz augsni jaukām saviesīgām sarunām.

Aprīkojums ēdiena pārvadāšanai un saglabāšanai

Videi draudzīgāk būs izvēlēties daudzreiz lietojamus traukus un tos mazgāt. Dārzs ir lieliska vieta, kur vecajām servīzēm, emaljētajām bļodiņām un vecmodīgajām glāzēm pavadīt pēdējo mūža cēlienu, vienlaikus piešķirot arī interesantu noskaņu svētku galdam.
Ja tomēr plānots izmantot vienreizlietojamos traukus, jāatceras, ka šādu plastmasu nevar pārstrādāt, līdz ar to iespēju robežās būtu jāizvēlas koka galda piederumi un papīra vai bambusa šķiedras šķīvji. Ne vienmēr viss ēdiens tiek apēsts, tāpēc laikus jāsagatavo pārtikas plēve, kastītes un trauciņi neapēstā iesaiņošanai.

Tāpat lieti var noderēt aukstumkastes dzērieniem, daudzreiz lietojamas bļodas uzkodām un milzu rullis papīra dvieļu. Nedrīkst aizmirst arī par labu iesmu komplektu, grila restītēm un grila knaiblītēm.Ēdienkarte

Ja apnikuši šašliki, nākamā labākā lieta – burgeri. Un tas ir daudz vienkāršāk, nekā varētu šķist – gaļas vai dārzeņu kotletes pagatavo uz grila, turpat apsilda maizītes. Visu pārējo vienkārši sagatavo un kārto pēc vēlēšanās. Plašas improvizācijas iespējas katrai gaumei un garantēta apmierinātība.

Tāpat jāatceras, ka gaļa nebūt nav vienīgais, ko var pagatavot uz karstām oglēm – var cept arī dārzeņus, sēnes, zivis, mazos zefīriņus, sieru, bumbierus un pat banānus.

Aktivitātes

Nav noslēpums, ka centrālā katra dārza pasākuma aktivitāte ir grilētu gardumu baudīšana. Taču var padomāt arī par citām izklaidēm:

  • badmintons,

  • šautriņas,

  • minigolfs vai krikets (laukumu var iekārtot saviem spēkiem),

  • dažādas veiklības spēles (iemest bumbu spainī, uzmest gredzenu uz naglas u.tml.),

  • tvisteris ar zālē sazīmētu laukumu,

  • futbols,

  • staigāšana pa nostieptu virvi,

  • plostošana u.tml.


Viesu iesaistīšana pasākuma plānošanā

Ikviens pasākuma dalībnieks būs daudz apmierinātāks ar ballīti, ja pats būs pielicis kaut mazo pirkstiņu tā rīkošanā, tādēļ ir vērst padomāt par darbiem, ko var uzticēt viesiem – kāds var parūpēties par tematiskām dekorācijām, cits – uzcept tortīti vai sanaglot beņķi.

Nav nepieciešams pārspīlēt, bet nevajag arī varonīgi vilkt visa pasākuma rīkošanas nastu vienatnē, lai pasākuma dienā sabruktu zvilnī aiz pārguruma.

Kā kredīti var noderēt pamataprīkojuma iegādē?

Pasākumi brīvā dabā ir aizraujoši un veselīgi, ja ņem vērā, ka saule ir galvenais D vitamīna avots! Un – jo vairāk ir padomāts par ērtībām, jo mazāk būs satraukumu pašas ballītes laikā. Jāatceras, ka teju viss, kas iegādāts šādām dārza ballītēm, kalpos visu sezonu un pat vairākus gadus.

Piemēram, labs grils, kvalitatīvas dārza mēbeles, aukstumkaste, gaismas virtenes, šūpuļtīkls un šūpoles noteikti nav pirkums tikai vienai sezonai. Tādēļ to var uzskatīt par ilgtermiņa investīciju.

Ātrie kredīti
internetāvar būt labākais palīgs brīdī, ja līdz ballītes sākumam ir atlikušas vien dažas stundas, bet rādās, ka būs lietus, un Depo tieši ir atlaides labai dārza nojumei. Taču atcerieties – katrs aizdevums būs jāatdod, līdz ar to aizņemieties atbildīgi, rūpīgi pārdomājot vajadzības un izvērtējot iespējas atmaksāt aizdevumu.

Credit24 piedāvājumā ir labākie kredīti online – naudas aizdevums. Tas nav parasts ātrais kredīts. Aizdevums nav jāpagarina – aizdevumi tiek izsniegti ar vairāku mēnešu termiņu (līdz pat 36 mēnešiem), līdz ar to nebūs nekādas nepieciešamības tos pagarināt! Izpētiet piedāvājumu jau tūlīt, lai zinātu, kur vērsties nepieciešamības gadījumā.
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress