Decembri visā Latvijā sagaidīsim ar saluPirmo adventi visā valstī sagaidīsim ar aukstumu un salu, liecina sinoptiķu prognozes.

Noslēdzoties novembra mēnesim un sagaidot decembri, laikapstākļi pakāpeniski kļūs aukstāki un gaidāms, ka gaisa temperatūras stabiņš dienas laikā noslīdēs pat līdz - 13 grādiem. Siltāku laiku varēs baudīt Kurzemē un Zemgalē, kur gaisa temperatūra sasniegs - 3 grādus, bet aukstāks laiks gaidāms Vidzemē un Ziemeļvidzemē, kur gaisa temperatūras stabiņš turēsies - 4...- 8 grādu robežās. Iestājoties vakara stundai, gaisa temperatūra būs par kādu grādu zemāka.

Aukstums saglabāsies arī nedēļas nogalē. Bargu salu, galvenokārt, varēs izjust Latgales un Ziemeļvidzemē dzīvojošie, kur gaisa temperatūra turēsies - 6...- 11 grādu robežās. Savukārt Rīgā un Zemgalē gaidāms, ka gaisa temperatūras stabiņš noslīdēs līdz - 7 grādiem.

Pašreizējās sinoptiķu prognozes liecina, ka aukstums un sals saglabāsies decembra sākumā un gaisa temperatūra sasniegs - 13 grādu atzīmi. Vietām gaidāmi nelieli nokrišņi, lai gan iespējams, ka tieši brīvdienās beidzot uzspīdēs saulīte.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2022 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress