Drīzumā tiks nosauktas aizdomās turamās personas Zolitūdes traģēdijāTas ir skaitāmu dienu jautājums, kad būs zināmas aizdomās turamās personas Zolitūdes traģēdijas lietā, tā šorīt intervijā LNT raidījumam «900 sekundes» paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Kopš Zolitūdes traģēdijas pagājis vairāk kā gads. Pa šo laiku vainīgie aizvien nav saukti pie atbildības, taču, kā šorīt norādīja Kalnmeiers, Zolitūdes traģēdijas izmeklēšana iegājusi nākošajā posmā un tuvākajā laikā tiks sākts process, lai par traģēdiju atbildīgās personas tiktu par tādām atzītas.

Kā atklāj ģenerālprokurors, Zolitūdes traģēdijas lietā aizdomās turamo personu vidū ir gan gan fiziskas, gan juridiskas personas, kuras tiks apsūdzētas par dažādiem likuma pārkāpumiem.

Tikmēr sabiedrībā izteikusi cerības, ka Zolitūdes traģēdijas izmeklēšana neilgs vēl turpmākos gadus un vainīgie pie atbildības tomēr tiks saukti.

Kā ziņots, 21. novembrī notika lielākā traģēdija atjaunotās Latvijas vēsturē, kad iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress