Gaisa temperatūra nemainīsies, daudzviet pastiprināsies vējšŠonedēļ Latvijā gaisa temperatūra saglabāsies nemainīga, brīžiem pastiprināsies vējš un nedēļas nogalē gaidāma pirmā šīs sezonas vētra, liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Nedēļa iesāksies ar nokrišņiem, daudzviet gaidāms lietus un slapjš lietus. Gaisa temperatūra turēsies  0…+5 grādu robežās. Pūtīs dienvidu, dienvidrietumu vējš.

Līdzīga gaisa temperatūra saglabāsies arī atlikušo nedēļu, nokrītoties par grādu zemāk vien naktī, savukārt dienā gaiss dažviet iesils līdz pat +6 grādiem.

Visu nedēļu gaidāmi nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, kā arī brāzmains vējš, kas pastiprināsies nedēļas vidū, daudzviet sasniedzot 19 metru sekundē (m/s).

Piektdien Latviju, iespējams, sasniegs pirmā šīs sezonas vētra, kad jūras piekrastē vējš sasniegs 20-25 m/s.

Līdzīga noskaņā paies arī brīvdienas. Gaisa temperatūras stabiņš aizvien turēsies-3..+4 grādu robežās, Kurzemes rajonā sasniedz + 6 grādus. Gaidāms arī neliels lietus, sniegs un migla.

Atkusnis saglabāsies arī nākamnedēļ, tāpēc autovadītājiem un gājējiem iesakām būt īpaši uzmanīgiem, jo uz ielām veidosies apledojumi.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress