Galvenās priortātes nākamā gada budžetā būs aizsardzība, veselība un izglītībaNākamā gada budžeta prioritātes būs veselība, izglītība un aizsardzība, tā šorīt intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja finanšu ministrs Jānis Reirs.

"Runājot par nākamā gada budžetu, ir jāskatās ģeopolitiskā situācija, kas rada vislielāko risku un līdz ar to mūsu apņemšanās ir panākt gan ārējās, gan iekšējās aizsardzības budžeta pienācīgu līmeni," uz galveno prioritāti norādīja Reirs.

Finanšu ministrs apliecināja, ka ministrija meklēs līdzekļus budžeta pieaugumam, vienlaikus norādot, ka līdzīgi kā iepriekšējā gadā, diemžēl ne visas nozares saņems pienācīgu finansējumu.

"Veselība, izglītība, aizsardzība - tās ir nākamā gada budžeta prioritātes. Skatīsimies kādas būs attīstības prognozes," sacīja Reirs.

Komentējot Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības (LVSADA) vadītāja Valda Kera izteikumus, ka šogad pieaugums medicīnas nozarei bijis nepietiekams, Reirs norādīja, ka par budžetu lemj valdība un augustā būs redzami brīvie līdzekļi, mierinot, ka veselība būs viena no prioritātēm.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress