Gorbačovs aicina Rietumvalstis atcelt sankcijas pret KrievijuKrievijas politiķis Mihails Gorbačovs aicinājis Eiropas Savienību (ES) un Krieviju atteikties no sankcijām, vēsta ziņu aģentūra "Itar-Tass".

Gorbačovs norāda, ka Rietumvalstu izolētība un Krievijas viedokļa neņemšana vērā ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ pasaules politikā ir iestājusies krīze.

Viņš stāsta, ka Rietumi bijuši apmierināti, kad pie varas bijis Krievijas prezidents Boriss Jeļcins, jo tolaik viņu augstprātība netika nosodīta.

Bijušais politiķis uzskata, ka vajadzētu pārtraukt sankciju karu, turklāt Krievija jau to no savas puses ir izdarījusi, kad neatbildēja Rietumu pēdējām ieviestajām sankcijām. Tagad no savas puses jāpārtrauc sankcijas ES un ASV. Turklāt jāsāk esot ar sankciju atcelšanu pret atsevišķām personām.

Viņaprāt, Krievija un ES satuvināsies, ja sankcijas tiks atceltas, turklāt šāda situācija kaitē tieši cilvēkiem, kuri sekas izjūt visspēcīgāk.

Gorbačovs aicina Rietumus saprast, ka pasaulei ir lielāki draudi, tādi kā nabadzība, epidēmijas un migrācija, tādēļ jābūt vienotiem, nevis savā starpā jākaro.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress