Grāmatvežus aicina pieteikties 12 mēnešu apmācību programmai “Grāmatvedības Akadēmija”; pieejams līdzfinansējumsMūsdienās uzņēmējdarbība lielā mērā ir saistīta ar grāmatvedību un spēju izsekot līdzi pārmaiņām, lai nodrošinātu biznesa strauju attīstību un saglabātu profesionalitāti. Laikā, kad viss strauji attīstās, viena no mainīgākajām nozarēm ir grāmatvedība, tāpēc ikvienam nozares pārstāvim ir svarīgi sekot līdzi jaunumiem likumdošanas grāmatvedības uzskaites un nodokļu jautājumos, jo ar grāmatvedību saistītās jomās ir ļoti svarīgi būt precīzam un zinošam, lai nekaitētu nedz uzņēmuma ienākumiem, nedz tā darbiniekiem un klientiem.

Tā kā grāmatvedība un nodokļu jautājumi ir niansēti un jaunumi tajos parādās samērā bieži, dažāda aktualitāšu nepārzināšana var būt pat bīstama uzņēmumu darbībai. Arī vismazākā kļūda nodokļu uzskaitē, uzņēmuma norēķinos ar valsti vai lietvedībā ar Valsts ieņēmumu dienestu var maksāt laiku un pat darbu vairākiem cilvēkiem, kuri ir profesionāļi savā jomā, taču nav bijuši pietiekami informēti par jaunākajām izmaiņām vai aktualitātēm grāmatvedībā un nodokļu likumdošanas jaunumos. Tieši šī iemesla dēļ, lai visi tiktu informēti par jaunumiem šajos jautājumos, "Nodokļu likumdošanas izglītības centrs" piedāvā īpašu 12 mēnešu grāmatvedības apmācību programmu "Grāmatvedības Akadēmija", kuras laikā ikviens interesents tiks informēts par visu aktuālo un svarīgāko grāmatvedības jomā, pasniedzēju informāciju papildinot ar dažādiem informatīviem materiāliem. Programmai vēl pieejams līdzfinansējums, kas tās maksu samazina par gandrīz 75%.

Kā norāda grāmatvedības un nodokļu eksperte, semināru lektore Inga Pumpure, dalība programmā sniedz lielisku iespēju iegūt jaunas zināšanas un būt lietas kursā par nozares jaunākajām tendencēm:"No apmācību programmas uzņēmumi iegūs ne vien tik ļoti nepieciešamās zināšanas, bet arī pieredzi un izpratni par likumiem un dažādiem jaunumiem, lai nākotnē veiksmīgi spētu vairot uzņēmuma panākumus un ieņēmumus. Regulārās un niansētās apmācības grāmatvedības jomas pārstāvjiem un komersantiem atsvaidzinās zināšanas un neļaus aizmirst tik svarīgos noteikumus veiksmīgai biznesa izaugsmei, kā arī jau iepriekš apgūtā informācija tiks papildināta ar jaunām aktualitātēm."

Visi tie, kuriem rūp uzņēmuma izaugsme un panākumi, ir aicināti pieteikties grāmatvedības apmācību 12 mēnešu programmai "Grāmatvedības Akadēmija" ar līdzfinansējumu, lai pavērtu sev un savam uzņēmumam ceļu uz vēl straujāku attīstību.

Plašāku informāciju un pieteikuma formu skatiet: http://fluidsurveys.com/s/gramatvedibas-akademija/

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress