Hokeja meitene Karīna Rubene vairs neintervēs hokejistusSimpātiskā TV žurnāliste Karīna Rubene, ko hokeja fani «Dinamo» mājas spēļu starplaikos redz intervējam hokejistus, no TV ekrāniem pazudīs pirms svarīgākajiem mūsu komandas brīžiem.

Neoficiāla, bet droša informācija liecina, ka pēc šīs «Dinamo» mājas spēļu sērijas, nesagaidot izslēgšanas spēles, viņa dosies dekrēta atvaļinājumā.

Televīzijas žurnāliste Karīna Rubene ir kopā ar fotogrāfu Mārci Baltskaru, kurš pazīstams ar savām kāzu fotogrāfijām un ir vairāku godalgu īpašnieks šai tēmai veltītos konkursos. Cik zināms, abu kopīgajam bērnam pasaulē jānāk pavasarī, līdz ar to var teikt, ka Rubenei izdevies piemēroties «Dinamo» sezonai: laikā, kad hokejisti atpūtīsies un krās spēkus jaunajai sezonai, viņa varēs auklēt atvasi un, kas zina, varbūt jaunajā sezonā atkal būt ierindā.

Rubene ir no Jaunpiebalgas, kā pati izteikusies, ir meitene no laukiem. Tikai pēdējos astoņus gadus, kopš ieradusies Rīgā studēt, viņa sauc sevi par rīdzinieci. «Kad aizbraucu pie vecākiem, daru visus lauku darbus – gan ravēju, gan malku krāmēju, un tā laikam ir vienīgā vieta, kur atļaujos staigāt treniņbiksēs,» atzina žurnāliste, kas droši pretendē uz izskatīgākās preses pārstāves godu.

Kā novēroja »VZ«, grūtniecība Rubenes figūru pagaidām īpaši nav pārveidojusi un, ja vien būtu patikšana, viņa, ņemot vērā rakursu, kādā parasti tiek filmēta, arī «play off» spēļu laikā bez kompleksiem varētu gozēties TV ekrānā.

Avots: nra.lv
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress