Kādus komplimentus vislabāk izvēlēties?

Nav noslēpums, ka katram vīrietim ir savi pieredzes stāsti par to, kā vislabāk likt dāmām sevi apjūsmot, tomēr jāsaka, ka veiksmīgākie aplidošanas piemēri bieži vien saistās ar kādu labi izvēlētu, trāpīgu un tajā pašā laikā dziļu komplimentu.

Lai arī dažkārt šķiet, ka nekas nevar atkausēt dāmu ledusaukstās sirdis un šķebinoši salkanie komplimenti par to, ka viņa ir eņģelis, kurš nolaidies uz zemes virsas, griežas ausīs, ir arī daži pavisam trāpīgi komplimenti, kas var likt sieviešu sirdīm atmaigt. Lūk, "Popsugar" apkopojis jautājumu un atbilžu saitē "Quora" ļaužu labākos priekšlikumus.

Maigs vēlējums

Kāda dāma stāsta, ka vislabākais veids, kā likt sieviešu sirdīm atmaigt, ir pasakot ko maigu – ar skatu nākotnē. Piemēram, "Es vēlētos kaut manas meitas kļūtu par tādu sievieti, kāda esi tu!". Tas var būt diezgan trāpīgs kompliments, jo iedrošina sievieti un pārliecina viņu, ka komplimenta izteicējs apbrīno viņas sasniegumus un būtību. Šādā veidā izteikts kompliments ne vienmēr var būt romantiskā gaisotnē tīts, bet pausts ar patiešām vislielāko cieņu. Taču, ja kompliments pausts romantiskā gaisotnē, tas var būt arī kā neliels mājiens, ka vēlies ar šo sievieti saistīt nākotni un dibināt ģimeni.

Grāmatas citāts

Protams, ne vienmēr kāds citāts no romantiskāko grāmatu lappusēm tiks novērtēts atbilstoši, jo, ja abiem nesakrīt lasāmvielas gaume, sieviete var neuztvert patīkamo žestu. Tomēr uz to var palūkoties arī no otras puses – šādā gadījumā viņa var domāt, ka vienkārši vīrietis ir ārkārtīgi romantisks. Taču, ja viņa atpazīs kunga teiktos vārdus – tas būs ļoti trāpīgi, jo liecinās, ka jums ir vienādas intereses un ka vīrietim piemīt intelekts un romantisks gars.

Atstāstījuma metode

Dažkārt, ja ne kādi nevar izdomāt, kā iesākt sarunu ar kādu skaistu dāmu, lielisks variants ir pielietot atstāstījuma metodi. Piemēram, pieejot pie dāmas, kungs var teikt: "Es gāju garām un pie sevis nodomāju, kas ir šī skaistā sieviete?" Šāds sarunas iesākums kungam, ļoti iespējams, var uzreiz jau arī dot iespēju sievieti iepazīt tuvāk, jo tas ir ne tikai kompliments, bet dod dāmai iespēju par sevi pastāstīt nedaudz vairāk.

Ikdienišķs salīdzinājums

Kā izrādās, vīrietim nevajag būt zvērīgākajam salīdzinājumu meklētājam, lai iegūtu dāmas uzmanību. Pietiek ar vienkāršu un ikdienišķu salīdzinājumu, piemēram: "Vai zini to patīkamo sajūtu, kad ierausies dīvānā ar siera kūkas gabaliņu un zini, ka turpmākās piecas minūtes būs debešķīgas? Līdzīga sajūta pārņem, sarunājoties ar tevi." Jāatzīst, ka tas tomēr ir nedaudz neparastāks veids, kā iekarot dāmu sirdis, tomēr, ja arī izvēlētajai sievietei, piemēram, siera kūka ies pie sirds, viņa sapratīs to sajūtu un tas būs neparasts un mīļš kompliments.

Ja kungs jūtas ērti sievietes kompānijā

Ja abi viens otra kompānijā jūtas ērti, viens no veidiem, kā vēl atklātāku un ciešāku padarīt abu saikni, ir tieši tā arī pateikt – "Tavā klātbūtnē es jūtos lieliski" vai "Man ir tik labi kopā ar tevi". Tomēr, lai radītu mazliet ķecerīgāku noskaņojumu, var pateikt: "Mums abiem ellē būtu tik jautri."
Foto: Mike Monaghan/ https://www.flickr.com/photos/mikey_blue_eyes/ https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress