Kinna: Latvija šobrīd nespēj definēt nekādu mērķiLatvija peld līdzi pārējai Eiropai, un pati šobrīd nespēj definēt nekādu mērķi, šorīt intervijā LNT raidījumam "900 sekundes" savu viedokli pauda viens no kādreizējiem Latvijas Tautas frontes (LTF) līderiem Jānis Kinna.

Kinna atzina, ka diezgan ar dziļu rūgtumu skatās, kas notiek ziņās un uzskata, normālai valsts attīstībai traucē korupcija, jo tirgus attiecības tiek grautas un ekonomika neattīstās.

Savukārt runājot par Latvijas mērķiem, Kinna norādīja, ka "Latvija peld līdzi pārējai Eiropai, un pati šobrīd nespēj definēt nekādu mērķi."

Par Latvijas sasniegumiem un pareizu rīcību, Kinna min iestāšanos NATO un eiro zonā: "Neticēju, ka būsim NATO. Man šķita, ka Krievija to nekad nepieļaus, ka tās robežvalsts var būt NATO dalībvalsts. Eiro ieviešana arī ir labs projekts. Dievs dod, ka Eiropai pietiktu prāta eiro noturēt. Kā projekts tas strādā ideāli. Domāju, ka virziens ir pareizs, jautājums – cik mēs saglabājam savu sabiedrību un tautu."

Viņš pauda nožēlu, ka tikai tagad, pēc Ukrainas notikumiem, Latvija sākusi pievērst uzmanību aizsardzības nozarei, norādot, ka :"Mēs 2% no iekšzemes kopprodukta aizsardzībai būtībā jau bijām sasnieguši, bet to naudu izkleķerējām. Uzbūvējām visu ko, tikai ne to, kas vajadzīgs aizsardzībai."

Vērtējot Latvijas Neatkarības deklarācijas pieņemšanu pēc 25 gadiem, viņš atzīst, ka neatkarīgas valsts esamības nepieciešamību vairums ļaužu neapstrīd un vajadzība pēc valsts saglabājas, un, viņaprāt, nekad nepazudīs, norādot, ka Valsts sistēmas kvalitāti gan varētu vēlēties labāku.

Kā zināms, 4.maijā tiks svinēta Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 25.gadadiena.

 

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress