Konkursu jaunu vilcienu iegādei varētu izsludināt jūlijā, pauž MatīssAkciju sabiedrība "Pasažieru vilciens" (PV) konkursu jaunu vilcienu iegādei varētu izsludināt šī gada jūlijā, šorīt intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" apstiprināja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

"Konkursa nolikuma izstrāde ir beigu stadijā. Tehniski mums ir viss skaidrs, kādi vilcieni ir nepieciešami. Šobrīd vēl auditorkompānija vērtē finansiālo modeli, lai nav kā parasti - izvēlamies labākos vilcienus, bet beigās nevaram par tiem samaksāt. Es domāju, ka jau jūlijā mums vajadzētu izsludināt konkursu," apstiprināja ministrs.

Matīss pauda cerību, ka šoreiz vilcienu iepirkums būs veiksmīgs, norādot, ka vairs nav iespējams atļauties neveiksmīgus konkursus šajā jomā:"Latvijas iedzīvotāji jau sen ir pelnījuši jaunus vilcienus. Visā reģionā, tajā skaitā Baltkrievijā, ir nomainīti vilcieni, tikai Latvijā nav," sacīja ministrs.

Jau vēstīts, ka iepriekšējo vilcienu iepirkumu pavadījušas vairākas neveiksmes – izgāzušies divi vilcienu iepirkuma konkursi, nomainīta PV valde un valsts zaudējusi arī Eiropas Savienības (ES) apstiprināto līdzfinansējumu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress