Krievija draud Baltijas valstīm ar kodolieroču izmantošanuKrievija Baltijas valstīm draudējusi ar kodolieroču un nemilitāru līdzekļu izmantošanu, ja NATO turpinās palielināt savu spēku klātbūtni Lietuvā, Igaunijā un Latvijā, atklāj “The Times” rīcībā nonākušās piezīmes no Krievijas un ASV izlūkdienestu pārstāvju tikšanās Vācijā pagājušajā mēnesī.

Krievija no savas puses norādīja, ka gadījumā, ja NATO sāks Ukrainai piegādāt ieročus, tas tiks uztverts kā NATO paplašināšanās solis Krievijas robežu tuvumā, tādēļ Krievijas iedzīvotāji nekavējoties pieprasīs atbildi uz šādu rīcību.

Krievija sarunās centusies uzsvērt faktu, ka aizstāves Krimas aneksiju, un brīdināja Baltijas valstis, ka tajās ir “tādi paši apstākļi”, kas Krievijai lika iejaukties Ukrainā, kurā ir līdzīgs skaits cilvēku, kuri sevi etniski uzskata par krieviem, kā trijās Baltijas un NATO dalībvalstīs.

Krievija draudēja ar “plaša spektra” atbildēm Baltijas valstīm – kā kodolieročiem, tā arī nemilitāriem uzbrukumiem.

Tāds pats nosacījums attiecas uz pārējām valstīm, kuras centīsies Krimu jebkādā veidā atgriezt Ukrainai – tas ir nosacījums, kas tiks strikti ievērots.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress