Krievija plāno aizliegt izmēģināt kosmētiku uz dzīvniekiemKrievijas parlaments plāno aizliegt izmēģināt kosmētiku uz dzīvniekiem, vēsta ārvalstu mediji.

Sekojot agrākiem lēmumiem, Krievijas parlaments vēlas ieviest bargākus sodus tiem, kas iesaistās nežēlībā pret dzīvniekiem, izdodot likumprojektu, kas aizliegs izmēģināt Krievijas kosmētisku, parfimēriju un to sastāvdaļas uz dzīvniekiem.

Krievijas Valsts domes deputāts no kreisi noskaņotās Agrāri rūpnieciskās deputātu grupas Igors Igošins un Sergejs Dorins norādījis, ka likumprojekts sagatavos balstoties uz daudzu dzīvnieku aizsardzības organizāciju pieprasījuma.

"Mēs vēlamies iet kopsolī ar laiku un nevaram būt trešās pasaules valstu sarakstā, kas iesaistās kosmētikas testēšana ar novecojušām metodēm. Šāds likumprojekts ir nepieciešams, lai atbilstu pasaules standartu prasībām," norādīja Dorins.

"Rīkojoties saskaņā ar mūsdienu Eiropas standartiem, Krievijas smaržas un kosmētiku būtu iespējams iekļaut Eiropas tirgos," piebilda Dorins.

Daudzas valstis, tostarp Austrālija, Brazīlija, Jaunzēlande, Taivāna un ASV, jau ir ieviesušas likumprojektus, kas aizliedz izmantot dzīvniekus, lai testētu kosmētiku. Turcija ir pēdējā valsts, kas pievienojusies reģioniem visā pasaulē.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress