Kūtris pieļauj, ka īstais Valsts prezidenta amata kandidāts parādīsies vēlākPastāv ļoti liela iespēja, ka īstais Valsts prezidenta kandidāts līdz šim vēl nav publiski izskanējis un parādīsies vēlāk, piektdien intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" savu viedokli pauda partijas "No Sirds Latvijai" deputāts Gunārs Kūtris.

Kūtris pieļāva iespēju, ka īstā Valsts prezidenta kandidāta vārds līdz šim vēl nav izskanējis publiski, par ko liecina partiju sarunas un ilggadējo politiķu tendence pēdējā brīdī "uzmest".

"Man īsti nepatīk tas politiskais tirgus, kur vienai partijai ir astoņas balsis, vienai septiņas, vienai divdesmit četras," norādīja deputāts, atzīstot, ka politiķi atklāti runā vienu, bet pēc tam klusībā rīkojas pretēji.

Kūtris pieļāva, ka katra frakcija var atbalstīt savu izvirzīto prezidenta kandidātu un neviens no izskanējušajiem līderiem var netikt ievēlēts pirmajā kārtā, tādējādi ļaujot parādīties kādam jaunam kandidātam, vienlaikus atzīstot, ka varot sagaidīt arī pilnīgi pretēju situāciju.

Kūtris norādīja, ka, visticamāk, Valsts prezidents tiks ievēlēts ar opozīcijas valstīm, jo "viena koalīcija nevar ievēlēt prezidentu", norādot, ka prezidents nepārstāv vienu partiju, bet visu Latviju.

Deputāts pastāstīja, ka pirmdien "No sirds Latvijai" lems par tālāko rīcību un vai oficiāli pieteiks Kūtra kandidatūru Valsts prezidenta amatam.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress