Latgales lauku gardumi rīdziniekiem

Latgales viesmīlība, īpašās dāvanas un lauku gardumi tieši rīdziniekiem. Laimīgā stunda un pārsteigumi visas dienas garumā: latgaliešu valodas kursi, slaveni novadnieki, folkloras kopas "Sovvaļnīki" dziesmas un rotaļas,„Skaistās Izabellas šovs". Tirdziņā varēs nobaudīt un nopirkt Latgales medu, sieru, maizi, gaļu, tējas, augļus un dārzeņus, Latgales mājas vīnu, alu un karstvīnu. Būs iespējas vērot Latgales amatnieku prasmju demonstrējumus – un sagādāt dāvanas saviem mīļajiem –keramiku, pinumus, rotas, koka izstrādājumus, adījumus un tekstilizstrādājumus.

Ziemassvētku eglītes no Latgales un īpašie eglīšu rotājumi – tikai tirdziņa apmeklētājiem. Pirts un profesionālas Latgales pirtnieces pakalpojumi tieši Rīgas centrā. Arī dāvanu iesaiņošana Latgales stilā.

Karsti ēdieni un dzērieni no Spīķeru restorāniem, katram apmeklētājam – īpaša uzmanība no Latgales mājražotājiem, mazajiem uzņēmumiem un amatniekiem, Latgales folkloras kopām un pašdarbības kolektīviem.

Nāc un izbaudi latgaliešu viesmīlību Ziemassvētkos Spīķeros – lieliska iespēja jautri pavadīt laiku
un iegādāties no sirds gatavotās dāvanas Ziemassvētkiem.

Tirdziņā atlikušas vēl dažas brīvas vietas – gaļas un piena produkcijai, medum, kā arī cita veida pārtikas produktiem.

Aicinām pieteikties Latgales mājražotājus, zemnieku saimniecības un mazos ražotājus līdz 19.12. plkst 11.00 iesūtot sekojošus dokumentus:
Reģistrācijas apliecība/PVD apliecība (kopija);
Produktu sortiments;
Jūsu kontaktinformācija – tel. nr. un kontaktpersona, saimniecības atrašanāš vieta.
Dalība tirdziņā simboliska – 10 Ls pašvaldības nodevai.
Informāciju sūtīt uz: iri.maksimova@gmail.com

Avots: www.laukutikls.lv
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress