Latgales mākslas un amatniecības centrā skatāma izstāde „Pavasaris 2015”Šogad, jūnijā Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē skatāma Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas darbu izstāde „Pavasaris 2015”.

Pavasaris Latvijā šogad ir ieildzis, arī Latgales mākslas un amatniecības centra jaunās izstādes vēstījums liecina, ka pavasaris pie mums aizkavēsies līdz pat jūlija sākumam ar Daugavpils mākslinieku darbu izstādi „Pavasaris 2015”.

Izstādē „Pavasaris 2015” skatāmi Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas (DRMA) biedru darbi. DRMA ir profesionāla radoša organizācija, kas apvieno 46 dažādu paaudžu, skolu un nozaru profesionālos māksliniekus: gleznotājus, grafiķus, tēlniekus, tekstilmāksliniekus, keramiķus, scenogrāfus, dizainerus u.c.. Latgales mākslas un amatniecības centra nelielajā izstāžu zālē skatāmi 28 mākslinieku stilistiski dažādie darbi.

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas biedri pašu spēkiem, rakstot projektus finansējuma saņemšanai, organizē mākslas izstādes. Kopumā šajā laikā mākslinieki sarīkojuši ap 150 personālizstādes un piedalījušies vairāk nekā 500 grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs, tai skaitā no Latvijas tik tālās valstīs kā Marokā un Indijā. Tāpat DRMA darbības laikā no 1998. līdz 2015. gadam realizētas dažādas ar mākslu saistītas aktivitātes, kas bagātinājušas un pozitīvi ietekmējušas kultūras dzīvi Daugavpilī, veicinājušas pilsētas un valsts atpazīstamību kultūras telpā.

Visus tos, kurus ir ieinteresējusi izstāde, to varēs apskatīt līdz šī gada 9. jūlijam Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress