Latvijas kinoteātros sāk rādīt fantastikas filmu “Pamestie”No 31. oktobra Latvijas kinoteātros sāk rādīt zinātniskās fantastikas filmu "Pamestie" ar Nikolasu Keidžu galvenajās lomās.

Bez jebkāda iepriekšēja brīdinājuma pasaulē pazūd miljoniem cilvēku. Viss, kas pēc viņiem paliek, ir apģērbs vai mantas... un visus pārņemošas neizskaidrojamas bailes. Lidmašīnas krīt, glābšanas dienestu darbinieki pārguruši no milzīgā darba apjoma, ūdensapgādes tīkls applūdis, masveida nekārtības un laupīšanas. Neviens nespēj pateikt – kas notiek. Burtiski vienā acumirklī planēta iegrimst tumsā.

Reaktīvās lidmašīnas pilotam Reifordam Stīlam, ap kuru virmo filmas galvenie notikumi, viss notiekošais nozīmē to, ka viņam nepieciešams nomierināt pasažierus, kas krīt histērijā laikā, kad citi lidmašīnas pasažieri vienkārši izgaist. Turklāt viņam jānosēdina bojātā lidmašīna situācijā, kad visās lidostās nolaišanās joslas ir pilnas ar degošām lidmašīnu atlūzām. Un vēl viņš ļoti vēlas pēdējo reizi runāt ar savu ģimeni.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress