Latvijas šprotu ražotāji devušies jaunas sadarbības meklējumosLatvijas šprotu ražotāji 15. septembrī uzsāka dalību starptautiskajā pārtikas industrijas izstādē “World Food Moscow-2014″, jo tādējādi cer atrast jaunus sadarbības partnerus jaunos zivju konservu tirgos, norāda biedrības “Rīgas šprotes” vadītājs Imants Cīrulis.

Cīrulis atklāja, ka ir vairāki apstākļi, kāpēc jāmeklē jauni biznesa tirgi, piemēram, straujā rubļa krituma un biznesa vides slikto izmaiņu dēļ, kā arī starptautiskā izstāde ir lieliska izdevība atrast jaunus partnerus. Tā kā Latvijas eksportētāji ik gadu uz Krieviju sūta aptuveni 90% šprotu konservu, tad pašreizējā ģeopolitisko situācija atstājusi nelabvēlīgu iespaidu uz biznesu, kā rezultātā prātīgākais ir meklēt jaunus produkcijas noieta tirgus un sadarbības iespējas.

“Rīgas šprotes” vadītājs pavēstīja, ka industrijas izstādē ir paredzētas tikšanās ne tikai ar līdzšinējiem partneriem no Krievijas, Kaukāza valstīm un Āzijas, bet arī ar pārstāvjiem no citiem reģioniem.

Izstādē piedalās visi biedrības “Rīgas šprotes” biedri, tie darbosies kopējā 96 kvadrātmetrus lielā stendā, prezentējot vairāk nekā 110 produkcijas veidus.

Izstāde “World Food Moscow” norisināsies līdz 18. septembrim.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress