Lauksaimnieki šokā par augusta elektrības rēķiniemLauksaimnieki augustā saņēmuši šokējošus elektrības rēķinus, līdz ar to aicinājuši Ekonomikas ministrijas (EM) atbildīgos pārstāvjus izskaidrot situācijas maiņu rīt, 21.septembrī, plānotajā Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) ikmēneša sēdē, informēja LOSP pārstāvji.

Kā norāda LOSP, situācija ar jaunajiem elektrības rēķiniem lauksaimniekiem nav pieņemama, tā palielina saimnieciskās darbības izmaksas un dod kārtējo triecienu jau tā smagajā situācijā.

Plānots, ka sēdē piedalīsies EM valsts sekretāra vietnieks Jānis Patmalnieks un Atjaunojamo energoresursu un energoefektivitātes departamenta direktors Dzintars Kauliņš, skaidrojot enerģētikas politikas ietekmi uz saimniecībām.

Tāpat sēdē piedalīsies zemkopības ministrs Jānis Dūklavs (ZZS) un ministrijas speciālisti, kuri sniegs informāciju par nozares aktualitātēm.

Savukārt EM Iekšējā tirgus departamenta direktore Inga Apsīte un direktores vietnieks Intars Eglītis sanāksmē stāstīs par ēnu ekonomikas mazināšanu tirgos un citās publiskās tirdzniecības vietās.

Lai pārrunātu nākamā gada budžeta situāciju un lai lauksaimnieki varētu tālāk plānot savu finanšu plūsmu, kā arī uzzinātu, kā nākamajā gadā tiks nodrošinātas Eiropas Savienības un valsts noteiktās saistības par atbalstu lauksaimniecībai un lauku attīstībai, uz sapulci ir uzaicināta Finanšu ministrijas valsts sekretāre Baiba Bāne.

LOSP sanāksme notiks rīt, 21.septembrī, plkst.11.30 Zemkopības ministrijas 23.stāva zālē.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress