Lielāko pieejamo ātrā kredītā summu visbiežāk aizņemas jaunieši līdz 25 gadiem

Aizņemoties pirmo reizi, lielāko pieejamo ātrā kredīta summu visbiežāk aizņemas jaunieši līdz 25 gadiem, liecina ātrās kreditēšanas uzņēmuma Ferratum Latvia dati. 15% Ferratum Latvia klientu vecumā no 21 līdz 25 gadiem aizņemas maksimāli pieejamo ātrā kredīta summu – 200 latus, savukārt pārējās vecuma grupās šis skaitlis nepārsniedz 7%.


Ferratum Latvia valdes loceklis Dmitrijs Horoņko: „Jaunieši izvēlas aizņemties maksimālās summas, un visbiežāk tieši viņiem vēlāk rodas jautājumi par atmaksas nosacījumiem. Šī iemesla dēļ pastiprinātu uzmanību pievēršam tieši šo vecuma grupu pārstāvošo klientu maksātspējas izvērtēšanā. Savukārt uzmanīgāka attieksme pret ātrajiem kredītiem novērojama vecāka gadagājuma cilvēku vidū, kas aizdevumus vairāk ņem ārkārtas situācijās un izvērtējot savas iespējas atmaksāt.”


Kopumā pieprasījums pēc ātrajiem kredītiem ir nedaudz sarucis jauno klientu vidū, taču nav mazinājies jau esošajiem klientiem. Tāpat nav ievērojami samazinājies to cilvēku skaits, kuriem ir grūtības nokārtot savas parādsaistības, neskatoties uz veiktajiem sabiedrības izglītošanas pasākumiem.


D.Horoņko: „Ferratum Latvia klientu servisa speciālisti bieži atbild uz klientu jautājumiem, atbildes uz kuriem ir atrodamas aizdevuma līgumā. Tas nozīmē, ka klienti bieži neizlasa līgumu un neiepazīstas ar aizdevuma noteikumiem. Galvenais, kam pievērst uzmanību, pirms ņemt ātro kredītu: esiet atbildīgi un atcerieties, ka parādsaistības būs jānokārto. Rūpīgi izlasiet līguma noteikumus, iegaumējiet noteiktos termiņus. Šie jautājumi ir jānoskaidro pirms aizdevuma nokārtošanas, nevis pēc tam.”

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress