Ločmele-Luņova izlēmusi nolikt deputāta mandātuSaeimas deputāte Regīna Ločmele-Luņova (Saskaņa), kura tiek turēta aizdomās par izvairīšanos no nodokļu nomaksas, pieņēmusi lēmumu nolikt Saeimas deputāta mandātu, par to paziņojot savā sociālā tīkla "Facebook" profilā.

Ločmele-Luņova atzīst, ka lēmums nav nācis viegli, skaidrojot, ka ir atvērts un emocionāls cilvēks ar jūtīgu sirdi, taču uzskata, ka viņai jābūt drosmīgai un atbildīgai savos lēmumos, jo ir partijas "Saskaņa" biedre un deputāte.

Deputāte atzīst, ka lēmumu pieņēmusi pēdējo notikumu iespaidā, piebilstot, ka viņas izvēle ietekmēs partijas "Saskaņa" frakcijas darbu atlikušajā Saeimas pilnvaru laikā.

"Lai partijas biedri izturētu "gaidāmo cīņu", kā arī aizstāvētu savu vēlētāju intereses vienā no atbildīgākajiem šī Saeimas sasaukuma periodiem, es esmu nolēmusi nolikt mandātu," raksta Ločmele - Ļunova.

Vienlaikus deputāte pauž pārliecību, ka "turpmāk viss būs labi" un apstiprina, ka turpinās iesākto darbu biedrībā "Zolitūde 21.11."

Jau vēstīts, ka Ločmele-Luņova tiek turēta aizdomās par izvairīšanos no nodokļu nomaksas lietā, ko ierosinājuši 2010.gadā, bet tikai šogad martā Finanšu policijas pārvalde viņai piemērojusi aizdomās turētā statusu.

“Uzskatu par nepieciešamu oficiāli paziņot saviem partijas kolēģiem, kolēģiem Saeimā un saviem vēlētājiem, ka visas man izvirzītās apsūdzības ir meli un esmu gatava to pierādīt kā pašā prokuratūrā, tā arī jebkuras tiesas priekšā,” iepriekš norādīja Ločmele-Luņova.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress