NATO plāno sniegt Ukrainai militāru palīdzību 15 miljonu eiro apmērāNATO ģenerālsekretārs Anderss Fogs Rasmusens ziņo, ka NATO un Ukrainas sadarbības plānos ir attīstīt šīs valsts aizsardzības jomu līdz pat NATO līmenim, kā arī ieviest modernizāciju Ukrainas Bruņotajos spēkos. Šādu informāciju amatpersona sniedza pēc Ukrainas-NATO komisijas sēdes Velsas pilsētā Ņūportā.

Viņš pauda, ka ir ievērojami jāuzlabo valstu savstarpējā sadarbība.

Rasmusens atzīmē, ka tieši šāda iemesla dēļ Ukrainas Bruņotajiem spēkiem tiek pievērsta tik liela uzmanība, NATO drošības līmeni šajā valstī ir izlēmis pacelt līdz savam līmenim.

NATO valstis Ukrainai sniegs palīdzību 15 miljonu eiro apmērā. Alianses vadītājs uzsver, ka Ukrainai tiks sniegts viss labākais, kas nepieciečams aizsardzībai, īpaša uzmanība tika vērsta uz loģistikas jautājumiem, kiberdrošību, īpašām komunikāciju un komandu programmām. Tiks sniegta palīdzība arī ievainotajiem karavīriem.

Pašlaik ir sagatavots īpašs komplekss, kurā ir aprakstīts plāns kā palīdzēt Ukrainas valdībai dažādos virzienos.
Rasmusens izteicās, ka Ukraina vienmēr atbalstīja NATO, tādēļ tagad NATO jāatbild pretī. Alianses valstis sniegs arī rekomendācijas aizsardzības sfēras reformēšanas jautājumā.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress