Nedēļas nogalē gaidāma spēcīga snigšanaNaktī uz piektdienu Latvijā sāksies stipra snigšana, kas turpināsies arī dienas laikā un saglabāsies visu nākamo nedēļu,liecina sinoptiķu jaunākās prognozes.

Gaidāms, ka ceturtdien vietām īslaicīgi līs un snigs, savukārt naktī uz piektdienu nokrišņi kļūs spēcīgāki un veidosies pirmā sniega sega. Gaisa temperatūras stabiņš turēsies nulles robežās. Iespējams sasalstošs lietus un veidosies apledojumi uz ielām, redzamība būs apgrūtināta,tāpēc autovadītāji tiek aicināti būt īpaši uzmanīgi.

Sinoptiķu prognozes liecina, ka sniega sega varētu sasniegt aptuveni sešus centimetrus. Piektdien snigšana pastiprināsies un nemitēsies arī naktī uz sestdienu, taču dienā debesis noskaidrosies un nokrišņi mitēsies.

Nedēļas nogalē gaidāms samērā silts laiks, iespējama snigšana, kā arī neliels smidzinošs lietus. Gaisa temperatūras stabiņš svārstīsies - 3..+ 3 grādu robežās, savukārt Kurzemes piekrastē gaiss sasils līdz pat + 5 grādiem.

Savukārt nākamās nedēļas sākumu sagaidīsim bez būtiskiem nokrišņiem, lai gan laiks pakāpeniski paliks aukstāks. Gaidāms, ka gaisa temperatūras stabiņš naktī noslīdēs zem -2...-7 grādiem, siltāku laiku varēs baudīt vien piekrastes rajonos. Savukārt dienā gaisa temperatūras stabiņš turēsies +2...+7 grādu robežās.

Otrdien Latviju šķērsos jauna nokrišņu zona, gaidāms īslaicīgs lietus un slapjš sniegs. Naktī gaisa temperatūra turēsies virs -3 grādiem, savukārt dienā 0...+5 grādu robežās.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress