Nedēļas vidū Latvijā gaidāms atkusnis


Decembri sagaidīsim ar aukstumu un salu, tomēr nedēļas laikā laikapstākļi uzlabosies un kļūs nedaudz siltāks, tā liecina jaunākās sinoptiķu prognozes.

Lielāka daļā Latvijas šī nedēļa paies bez būtiskiem nokrišņiem un gaidāms pārsvarā sauss laiks, savukārt jau nākamas nedēļas nogale atnesīs gan lietu, gan sniegu.

Tiek prognozēts, ka pirmajās decembra dienas Latvijā sals pastiprināsies un gaisa temperatūras stabiņš dienas laikā noslīdēs pat līdz – 13 grādiem. Siltāku laiku varēs baudīt Kurzemē un Zemgalē, kur gaisa temperatūra sasniegs – 3 grādus, bet aukstāks laiks gaidāms Vidzemē un Ziemeļvidzemē, kur gaisa temperatūras stabiņš turēsies – 4…- 8 grādu robežās. Iestājoties vakara stundai, gaisa temperatūra būs par kādu grādu zemāka.

Siltāku laiku varēs jau baudīt nedēļas vidū, kad mazinoties anticiklona ietekmei lielāko daļu Latvijas sagaidīs atkusnis. Gaisa temperatūras stabiņš uzkāps līdz + 6...+ 8 grādu atzīmei.

Atkusnis saglabāsies arī nākamnedēļ, kad gaidāms gan lietus, gan sniegs, tāpēc autovadītājiem un gājējiem iesakām būt īpaši uzmanīgiem, jo uz ielām veidosies apledojumi.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress