Ogrē sieva vīru – invalīdu ratiņkrēslā izstumj no dzīvokļa un atstāj uz ielas

Policija skaidro, kāda motivācija sestdien, 8.decembrī, mudinājusi 1930.gadā dzimušu vīrieti, pie tam vēl ratiņkrēslā un vienās zeķēs izdzīt no dzīvokļa. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu izsaukuši kaimiņi, ziņo portāls Ogrenet.


Sestdienas vakarā pulksten 21, no ielas nogādāts Ogres rajona slimnīcas uzņemšanas nodaļā, 1930.gadā dzimušais vīrietis esot stāstījis, ka sieva viņu izlikusi no dzīvokļa. "Motivācija nav zināma," teic SIA "Ogres rajona slimnīca" galvenais ārsts Jānis Trops.


Uzņemšanas nodaļā, izvērtējot pacienta vispārējo veselības stāvokli, konstatēts, ka ārstēšanās stacionārā viņam nav nepieciešama. Tā kā vīrietis bijis laika apstākļiem nepiemēroti apģērbies un arī ziņošana policijai konfliktu atrisināt nespēja, tad no dzīvokļa izliktā persona līdz apstākļu noskaidrošanai izmitināta pansionātā "Ogre".


Jānis Trops pauž nožēlu, ka šo jautājumu nav izdevies atrisināt operatīvi, saucot pie atbildības piederīgos, kas pensionāru invalīdu ratiņkrēslā izliek ziemas apstākļos uz ielas.


Avots: nra.lv


 

Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress