Pirmo Latvijā audzēto ābolu raža agrāk kā pērnNo otrdienas visos lielākajos tirdzniecības tīkla «Rimi» veikalos iespējams iegādāties pirmo Latvijā audzēto ābolu ražu, kas šogad ir daudz agrāk kā pērn.

Pircējiem būs iespēja iegādāties Tukuma un Engures zemnieku saimniecībā audzētos vasaras ābolus. Saldskābo ābolu cienītājiem būs iespēja iegādāties ābolu šķirni «Agra», savukārt, tiem, kurus uzrunā saldi āboli iesaka izvēlēties dzeltenzaļos «Konfetnoje» šķirnes augļus.

Pašmāju ābolu cena veikalos būs  – 0,98 eiro par kilogramu.

Tiek solīts, ka līdz nedēļas beigām āboli būs pieejami visos "Rimi" veikalos. Tāpat ražai nobriestot, "Rimi" veikalu piedāvājumu papildinās arī citas Latvijā audzēto ābolu šķirnes.  Lielāks ražas apjoms un plašāka izvēle varētu veikalos būt pieejama jau nākamās nedēļas beigās.

Šogad veikalos Latvijā audzēto ābolu raža ienākusi agrāk kā pērn, kas izskaidrojams ar siltās vasaras ietekmi. Tiek prognozēts, ka šogad ražas apjoms varētu būt daudz lielāks kā pērn, kas ir pozitīvs radītājs kā tirdzniecības tīklam, tā arī patērētājiem, kas labprāt izvēlas pašmāju produkciju.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress