Putins aicina Ukrainas varas iestādes apturēt karadarbībuKrievijas prezidents Vladimirs Putins vērsies pie teroristiem Donbasā, aicinot izlaist no aplenkuma Ukrainas karavīrus.

Savā paziņojumā Krievijas prezidents aicina kaujiniekus atvērt humanitāro koridoru Ukrainas karavīriem un dot viņiem iespēju pamest kaujas vietu, kā arī nekavējoties sniegt medicīniska rakstura palīdzību ievainotajiem.

Putins norāda, ka kaujinieku darbības rezultātā sagūstīti daudzi Ukrainas karavīri, kas piedalījušies pretterorisma operācija ne savas gribas dēļ, bet pildot augstāko amatpersonu pavēles.

Tāpat Putins atkārtoti aicina Ukrainas varas iestādes apturēt karadarbību un pārtraukt uguni, tā vietā sēsties pie pārrunu galda un atrisināt konfliktu sarunu ceļā.

Tikmēr Ukrainas aizsardzības ministra padomnieks Zorjans Škirjaks norāda, ka Putina aicinājums apliecina Krievijas prezidenta līdzdalību terorismā.

NATO augsta ranga amatpersona atzina, ka Krievijas kaujinieku skaits Ukrainā pārsniedz tūkstoti.

Patlaban Krievijas kaujinieki bruņoti ar 60 tankiem pietuvojušies Ukrainas pilsētai Mariupolei, informē Ukrainas mediji.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress