Rīgas Centrāltirgus piedāvā nobaudīt jauno ražuTuvojoties vasaras sezonai, Rīgas Centrāltirgus pieejamais sortiments kļuvis bagātīgāks, piedāvājot veselīgus, vitamīniem bagātus dārza labumus - dārzeņus un ogas.

Šobrīd Centrāltirgū ir plaši pieejami dažādi dārzeņi un ogas. Vislielākais vasaras vilinātājs ir sarkanās zemenes, kuras nākušas gan no vietējiem uzņēmējiem, gan ieceļojušas no Polijas un tālākām zemēm. Protams, vietēja produkcija ir daudz dārgāka kā no citas valsts nākusī. Latvijas zemenes kilogramā maksā no 10 līdz 15 eiro, bet ogu cena, kas nākušas no citām valstīm, svārstās no viena līdz 3,50 eiro kilogramā.

Centrāltirgū atrodami arī pirmie Latvijas gurķi, tie pārsvarā maksā no 1,60 līdz 1,70 eiro kilogramā, bet tie, kuru izcelsme ir cita valsts, – no 60 centiem līdz 1,20 eiro.

Kur gurķi tur arī tomāti! Šogad tomātu piedāvājums, kā ierasts, ir ļoti plašs un daudzveidīgs gluži kā to cenas. Tomātu cenas svārstas no viena eiro līdz 2,50 eiro kilogramā.

Nobaudama arī pirmo jauno kartupeļu, burkānu un sīpolu raža. Jauno kartupeļu cena ir  sākot no 1,20 līdz 2 eiro, sīpoli maksā līdz 2,50 eiro kilogramā, bet burkāni līdz 1,20 eiro kilogramā.

Daudzveidīga izvēle ir arī zaļumu cienītājiem, tirgū iespējams iegādāties dilles, lociņus un pētersiļus. Zaļumu cena ir no 20 līdz 30 centiem.

Tirgū pieejami arī dažādi dārzeņi - kāposti, kas maksā 90 centu vai vienu eiro kilogramā, ziedkāposti un puravi – divi eiro kilogramā, sarkanas bietes maksā no 50 līdz 70 centiem gabalā.

Savukārt, ķiploku cenas ir  3,60 kilogramā, kamēr āboli maksā no 70 centiem līdz 1,50 eiro.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress