Saeimas Ētikas komisija vērtēs Kaimiņa uzvedību “Spēlmaņu naktī”Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija trešdien, 14. janvārī ierosināja lietu par partijas "Latvijas Reģionu apvienība" deputāta Artura Kaimiņa uzvedību "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonijā.

Komisija šodien apmierināja žurnālista Kaspara Ūdra prasību izvērtēt Kaimiņa pērnā gada 23. novembra uzvedību "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonijā, kurā, pēc žurnālista vārdiem, deputāts uzvedies neadekvāti un izaicinoši, aizvainojot un provocējot Ūdri.

Iesniegumā fotogrāfs norādījis, ka Kaimiņš viņu vairākkārt pazemojis, ņirgājies, morāli un fiziski aizskāris, kā arī izteicies draudus.

Šī būs jau otrā reize, kad komisijai nāksies izvērtēt Kaimiņa uzvedību. Pirmo reizi komisija izvērtēja deputāta skandalozo uzvedību Vecrīgas naktsklubā, izsakot deputātam rakstisku brīdinājumu.

Tikmēr vairāki Saeimas deputāti pauž viedokli, ka nepieciešams pārrunāt ar Kaimiņu to, kādus pienākumus uzliek deputāta statuss, norādot, ka diez vai jaunais deputāts to apzinās.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress