Sankcijas pret Krieviju nevar atrisināt Ukrainas krīzi, uzskata Serbijas prezidentsSerbija plāno saglabāt neitrālu pozīciju konfliktā starp Eiropas Savienību (ES) un Krieviju, un neplāno ieviest sankcijas pret Maskavu, pavēstījis Serbijas prezidents Tomislavs Nikoličs.

“Sankcijas pret Krieviju nevar novest pie krīzes atrisinājuma,” uzskata Serbijas prezidents.

Nikoličs pauda cerību, ka ES un Krievija drīz varētu pārvarēt savas domstarpības un atgūt tās attiecības, kādas tās bija pirms Ukrainas krīzes.

Tikmēr Krievija plāno stiprināt parlamentārās attiecības ar Serbiju, tādējādi apliecinot valstij to, cik tā ir svarīga Maskavai. Līdz šim Krievijas Federācija ir izveidojusi komisiju ar četrām valstīm – Ķīnu, Itāliju, Franciju un Indiju.

Serbija jau vairākkārt ir uzsvērusi savu nevēlēšanos pievienoties ES sankcijām pret Krieviju, lai gan valsts nostāja ir pret ES centieniem panākt situācijas kontroli par Ukrainas krīzi un Krievijas lomu tajā.

Jau vēstīts, ka ņemot vērā Krievijas agresiju Ukrainā, ES noteikusi pret valsti ekonomiskās sankcijas.

Par sankciju atcelšanu gan ir pāragri runāt, jo situācija Ukrainā neuzlabojas. Krievija vairākkārt ir norādījusi, ka Ukrainas austrumos necīnās Krievijas armija un visu vainu novēlusi uz medijiem, kas pēc Krievijas domām, nav ticami pierādījumu avoti.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress