Sasauc Saeimas ārkārtas sēdi sakarā ar Kaimiņa konfliktu “Rokkafejnīca”Šodien, 15. decembrī, plkst. 11.00 notiks Saeimas frakcijas ārkārtas sēde, lai uzklausītu deputātu Artusu Kaimiņu un aculieciniekus par 12. decembrī notikušo incidentu "Latvijas 1. rokkafejnīcā", medijiem pavēstījis Latvijas Reģionu apvienības (LRA) frakcijas vadītājs Dainis Liepiņš.

Liepiņš ziņoja, ka tiks uzklausītas aculiecinieku liecības, kā arī paša Kaimiņa viedoklis par notikušo. Frakcija vispirms uzklausīs visu iesaistīto pušu viedokļus un tikai tad spriedīs, kā rīkoties tālāk.

Piektdienas, 12. decembra, naktī, Kaimiņu saslēgtu rokudzelžos aizveda uz policijas iecirkni, jo aculiecinieki ziņoja, ka deputāts alkohola reibumā izklaidējies "Latvijas 1. Rokkafejnīca"-  viņš traucējis kluba apmeklētājus, skaļi runājis un pievērsis sev pastiprinātu uzmanību. Aculiecinieki publicējuši vairākus video, kuros redzams, kā Kaimiņš bļaustās, lamājās un tiek iesēdināts policijas transportā. Vienā no video redzams, kā deputāts kluba apsargam, kurš vīrieti palūdzis atstāt kluba telpas, jautā: "Vai tu zini, kas es esmu?" un uzsver savu pārākumu.

"Latvijas 1. rokkafejnīcas" apsardze norāda, ka Kaimiņam ticis mierīgi palūgts atstāt klubu, lai netraucētu atpūsties citiem tā apmeklētājiem, bet deputāts bijis pārāk iereibis, lai saglabātu pašcieņu un dotos prom.

Pats Artuss Kaimiņš gan pieturas pie viedokļa, ka piedzīvojis uzbrukumu no apsarga puses, jo Saeimā ir balsojis pret pareizticīgo Ziemassvētkiem.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress