Sesks neizslēdz, ka varētu piedāvāt savu kandidatūru prezidenta amatamLiepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) varētu piedāvāt savu kandidatūru Valsts prezidenta amatam.

Kā otrdien intervijā "Rietumu radio" atklāja Liepājas domes priekšsēdētājs, viņš neizslēdz iespēju, ka varētu sevi izvirzīt prezidenta kandidatūrai no "Zaļo un zemnieku savienības" (ZZS) rindām, vienlaikus apstiprinot, ka tiek meklēti vairāki kandidāti.

"Būtu cienīgi, ja arī Liepāja izvirzītu savus kandidātus Valsts prezidenta amatam," sacīja Sesks, uzsverot, ka Liepāja ir nozīmīga Latvijas pilsēta un tāpēc būtu tikai loģiski, ja arī tā izvirzītu kādu kandidātu.

Sesks pastāstīja, ka Liepājas partija ir iezīmējusi vairākus potenciālos prezidenta amata kandidātus, vienlaikus gan atturoties nosaukt to vārdus, jo "ne katrs pretendets vēlas, lai viņa vārds medijos izskan pāragri," skaidroja Liepājas domes priekšsēdētājs.

Jau ziņots, ka Latvijas Zemnieku savienības valdes sēdē nosaukti trīs iespējamie Valsts prezidenta amata kandidāti, tai skaitā zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, Jelgavas mērs Andris Rāviņš un labklājības ministrs Uldis Augulis. Savukārt Zaļā partija no savas puses par Valsts prezidenta amata kandidātu varētu virzīt aizsardzības ministru Raimondu Vējoni.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress