Sludinājumi Jēkabpils novadā un apkaimē – jauns portāls dalder.lvSludinājumi ir aktuāli jau kopš cilvēka attīstības pirmsākumiem kā viens no senākajiem reklāmas veidiem. Arī Latvijas iedzīvotāji, īpaši reģionos, ļoti aktīvi izmanto sludinājumus lai pārdotu automašīnas, nekustamos īpašumus, koncertu biļetes u.tml. Pēdējo mēnešu laikā daudz dzirdēts par sludinājumu portāliem saistībā ar lielākā tirgus spēlētāja un VID strīdu. Lielai daļai iedzīvotāju radies pamatots jautājums – kāpēc šajā nozarē nav konkurences? Vai reģionos, piemēram, Jēkabpils novadā ir citas alternatīvas?

Dalder.lv ir inovatīvs un nebijis risinājums sludinājumu nozarē Latvijā

Jaunais sludinājumu portāls ir funkcionāli uzbūvēts, ņemot vērā lietotāja vajadzības. Tā dizains un lietojamība ir nesalīdzināms ar konkurentiem. Izvēloties inovatīvo un mūsdienīgo dalder.lv, ieguvumi ir vairāki:

• Iespēja vienkārši, ērti un bez maksas ievietot sludinājumus;
• Sludinājumi ir detalizēti filtrējami, kas ļauj atrast nepieciešamo preci savā Latvijas reģionā;
• Iespējams iepazīties ar dažādiem akciju piedāvājumiem;
• Īpaša pievienotā vērtība ir reklāma.

Dalder.lv ir nākotnes portāls – gan Krustpils novadā, gan pārējos 109 Latvijas novados. Šī e-komercijas platforma ir jau vairākus gadus lolots projekts ar mērķi radīt unikālu, īpašu un inovatīvu sludinājumu portālu, kas lietotājam draudzīgā veidā palīdz atrast sludinājumus pēc to lokācijas.

Dalder lielākā priekšrocība ir nebijusī pieredze darba meklētājiem, pakalpojumu piedāvātājiem un preču pārdevējiem. Neviens cits portāls nav palīdzējis atlasīt sludinājumus, piemēram, Viesītes novadā. Tirgus pētījumi un analīze atklāj, ka Latvijas iedzīvotājiem nepieciešama mārketinga platforma, ar kuras palīdzību pārdevējiem iespējams gan ievietot informāciju, gan organizēt biznesa komunikāciju.

Turpmāk ikviens Jēkabpilī ērti varēs filtrēt un atlasīt sev interesējušos sludinājumus sekojošās sadaļās: darbs, izglītība, lauksaimniecība, veselība un skaistums, elektronika, celtniecība, mājai un dārzam, iepazīšanās, transports, bizness, apģērbs, dzīvnieki, nekustamie īpašumi, ražošana, bērniem, izklaide un hobiji. Arī iedzīvotājiem Salas novadā ir iespēja lasīt vien šim novadam paredzētos sludinājumus.

Dalder.lv cenu politika un mārketinga iespējas

Noteikti viens no pirmajiem jautājumiem par jauno portālu ir par tā plānoto cenu politiku. Pašreizējie tirgus spēlētāji par informāciju liek maksāt, savukārt, Dalder.lv bezmaksas sludinājumi ir tikai norma, kas portālu padara pieejamu ikvienam.

Dalder.lv veido izcila komanda, kas dalās ar profesionālajām zināšanām interneta mārketingā. To apstiprina viegla informācijas pārskatāmība, analītiskie rīki un pamatotie dizaina elementi.

• Atšķirībā no konkurentiem, rūpēs par lietotāju ērtību tiek nodrošināts nemitīgs tehniskais un komunikatīvais atbalsts;
• Dalder e-komercijas portāls sniedz ne tikai klasiskās iespējas ievietot un aplūkot informāciju, bet efektīvi skar un risina problēmas svarīgās interneta mārketinga kategorijās, piemēram, informācijas izvietošana, apstrāde, sasniedzamība, efektivitāte, lokalizācija, datu apstrāde. Tas nozīmē nebijušu pieredzi gan reklāmas devējiem, gan tās lietotājiem;
• Dalder ir unikāla un niansēta filtrēšanas sistēma, kas ekonomēs laiku gan lietotājiem, gan pārdevējiem, jo pircējs būs spējīgs nepieciešamo preci vai pakalpojumu sameklēt pēc vissīkākajiem kritērijiem.

Komunikācija ar pārdevēju un drošības garantijas

Pašlaik pieejamajos portālos nav iespējams apskatīt informāciju par pārdevēju, kas nozīmē lielāku risku iegādāties viltotas vai zagtas lietas; tāpat nav iespējams lasīt atsauksmes vai vērtējumu par iegādāto. Tie ir būtiski ieguvumi, ko sniedz dalder.lv - iespēju atpazīt godprātīgu pārdevēju ikvienā Jēkabpils novadā. Katrs pārdevējs šajā reģionā varēs izveidot mikro mājaslapu, kas piedāvās gan apskatīt informāciju, gan komunicēt tiešsaistē. Tāpat būs atpazīstams arī lietotājs, izmantojot reģistrētu profilu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress