Šodien gaidāms spēcīgs pērkona negaissSinoptiķi brīdina par spēcīgu pērkona negaisu Latvijas teritorijā no plkst.12:00 līdz plkst.15:00. Vietām pērkona negaisu pavadīs stipras lietusgāzes un krasas vēja brāzmas līdz 15-19 metriem sekundē, tāpat pastāv iespēja par lielgraudu krusu.

Pērkona negaiss un stipras lietussgāzes Latvijas teritorijai pietuvināsies pēcpusdienā, bet daudzviet turpināsies arī vakarā un naktī uz sestdienu. Negaisa mākoņi vietām atnesīs krusu, un gaidāmās vēja brāzmas sasniegs līdz 20 metriem sekundē.

Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +23..+27 grādiem, savukārt Kurzemes rietumu piekrastē gaiss atdzisīs līdz +13..+15 grādiem. Vakarā pēc negaisa valsts rietumu un centrālo daļu pārņēms vēsāks laiks, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +12..+17 grādiem. Savukārt Rīgā gaiss sasils līdz +26 grādiem.

Visas Latvijas teritorijā pēcpusdienā vai vakarā gaidāms lietus, kā arī iespējamas stipras pērkona lietusgāzes un stiprs vējš.

Saules ultravioletais starojums dienas vidū pārsniegs sesto līmeni, visspēcīgākais tas būs laikā no plkst. 11:00 līdz 16:00. Savukārt ūdens temperatūra sasniegs +17..+20 grādu, Latgalē līdz +22 grādiem.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress