Šogad Kurzeme piesaistīs tūristus ar Kurzemes romantisko vīna tūri

Jau iepriekš minēts, ka Kurzemes Tūrisma asociācija (KTA) no 10.februāra līdz 12.februārim piedalīsies starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2012", Rīgā ar reģiona stendu " Kurzeme".

Šogad viens no atraktīvākajiem jaunumiem būs Kurzemes romantiskā vīna tūre. Līdz šim jau Latvijā bija zināmi atsevišķi vīndari, kas tūristiem piedāvā vīna degustācijas, kuras bija iekļautas lielāko Latvijas tūrisma firmu piedāvājumos kā gardēžu tūres. Šogad pēc Arta Gustovska idejas tiek pulcēti kopā visi labākie Kurzemes vīndari, lai veidotu vienotu Kurzemes piedāvājumu, apvienojot vīna darītavas vienotā tūrē, t.i. kas lokveidā sākot no Rīgas ved cauri Sabilei un Kuldīgai līdz Aizputei un Durbei, pa ceļam piestājot un nodegustējot vīnogu vīnu Drubazās, aveņu un upeņu vīnu Kuldīgā, ķiršu vīnu Padurē, ābolu vīnu Mazsālijās, utt.

Vīna ražotāju pārstāvji no visas Kurzemes arī lieliski papildinās jauno KTA preču zīmi "Ražots Kurzemē". Balttour izstādes laikā vīna tūres tiks piedāvātas Latvijas un Baltijas valstu tūrisma firmām, lai vēl vairāk palielinātu tūristu apriti Kurzemes vīna darītavās.

Kurzemes romantiskajā vīna tūrē ir iekļautas sekojošas vīna darītavas un vietas: vīndara Andra Dzērves vīna darītava, Mārtiņa Barkāna vīna darītava, Kanādas vīndara Mārtiņa Vāgnera vīna darītava Alvila Elkšņa vīna darītava, Vara un Mārtiņa Santa vīna darītava, Durbes vīnu darītava, u.c.

Avots: nra.lv

 

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress