Sudraba: Vēlēšanas kampaņa bija vērsta uz to, lai cilvēkos iedzītu bailes


12. Saeimas vēlēšanas kampaņa bija vērsta uz to, lai cilvēkos iedzītu bailes un liktu izvēlētos pašreizējo valdību, nevis jauno, tā šorīt LNT raidījumam "900 sekundes" sacīja partijas "No sirds Latvijai" līdere Ingūna Sudraba.

"Cilvēki pēc laika attapsies, ka izejot no šīs baiļu stadija, nekas jau nav mainījies": intervijā norādīja Sudraba.

Komentējot savas partijas "No sirds Latvijai" rezultātus šajās vēlēšanās, Sudraba teic, ka ņemot vērā apstākļus, kuros pret partiju tika vērsta milzīga negatīvā kampaņa, partijas rezultāts ir vērtējams kā ļoti labs un īstais darbs sāksies tikai tagad.

Sudraba norāda, ka partijas plānos ietilpst strādāt vēl daudzus gadus un arī ar septiņiem deputātiem tai būšot iespēja uzrunāt sabiedrību un mainīt valsts politisko vidi.

Tāpat partijas "No sirds Latvijai" līdere apstiprina, ka ir gatava arī darbam opozīcijā.

Kā jau ziņots iepriekš, Centrālā vēlēšanu komisija apkopojusi vairāk nekā 99% balsu un provizoriskais 12.Saeimas sastāvs izskatās sekojoši - "Saskaņa" Saeimā ieguvusi 24 deputātu vietas, "Vienotība" - 23, Zaļo un zemnieku savienība - 21, nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK - 17, Latvijas Reģionu apvienība - astoņas vietas, bet "No sirds Latvijai" - septiņas vietas.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress