Tiks sasaukta sēde, lai lemtu par atbalsta pasākumiem vietējiem pārtikas ražotājiemSakarā ar Krievijas noteiktajiem preču importa ierobežojumiem, ministru prezidente Laimdota Straujuma ir pārtraukusi atvaļinājumu, lai sasauktu atbildīgo ministru, lauksaimnieku un uzņēmēju sanāksmi, kura notiks rīt, 8. augustā, plkst. 14.00.

Tajā tiks pārrunāts Krievijas embargo.Straujumas preses sekretāre Džeina Tamuļeviča skaidro, ka premjerei nācās atgriezties radušās situācijas dēļ.

Ārkārtas tikšanās notiks ar nozaru ministriem un nozaru organizācijām, kurās ietilpst arī Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un lauksaimnieku un zivrūpnieku organizācijas.

Par tālākiem Latvijas atbalsta pasākumiem pārtikas ražotājiem varēs lemt pēc sanāksmes, kad valdība pilnībā iepazīsies ar Krievijas izvirzīto stāvokli.

Jau ziņojām, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins vakar parakstījis rīkojumu, kas paredz aizliegt vai ierobežot lauksaimniecības produkcijas importu no valstīm, kas vērsušās pret Putina vadīto valsti un noteikušas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju.
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress