Tuvākajās dienās gaidāms silts laiks ar nelieliem nokrišņiemBrīvdienās visā Latvijā gaidāms apmācies un samēra silts laiks, kas saglabāsies arī visu nākamo nedēļu.

Kā liecina sinoptiķu prognozes, brīvdienās laiks būs pārsvarā apmācies, iespējami sīki nokrišņi, pārsvarā smidzinošs lietus. Gaisa temperatūra gan dienās, gan naktīs turēsies -2..+5 grādu robežās.

Arī nākamnedēļ saglabāsies silts laiks, bez stipriem nokrišņiem. Gaisa temperatūra brīžiem pakāpsies līdz +1..+6 grādiem. Lielākoties dienas būs apmākušās un gaidāmi arī nelieli nokrišņi, galvenokārt lietus.

Atbilstoši pašreizējai prognozei līdzīgi laikapstākļi gaidāmi arī Ziemassvētkos.

Saskaņā ar Global Forecast System prognozi, neliela sniega sega Ziemassvētkos gaidāma valsts austrumu daļā. Taču līdz gada beigām plaši nokrišņi nav gaidāmi.

Lielākoties debesis būs apmākušās un brīžiem gaidāmi nelieli nokrišņi, tai skaitā slapjš sniegs un lietus. Pastiprināsies arī sals un, iespējama arī atkala – neliels lietus pie negatīvas gaisa temperatūras.

Šogad Ziemassvētki arī netiek prognozēti balti un iespējamība, ka līdz tiem varētu sasnigt daudz sniega, ir ļoti maza. Laiks būs sauss un ar mērenu salu.


Foto: Māris Pehlaks/ https://www.flickr.com/photos/127035794@N02/ https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress