Ukrainu sagaida vēl viena Krievijas sniegtā “humānās palīdzības” kravaKrievija plāno uz Ukrainu sūtīt vēl vienu "humānās palīdzības" kravu, vēsta krievu medijs "Korrespondent", atsaucotes uz Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs paziņojumu presei.

Kā mediju pārstāviem pavēstījis Lavrovs, "humānās palīdzības" konvojs uz Ukrainu virzīsies pa to pašu maršutu, pa kuru tika izsūtīta pirmā krava. Par atkārtotu palīdzību ir informēta arī Ukrainas Ārlietu ministrija.

Kā norāda Lavrovs, "humānā palīdzība" varētu tikt izsūtīta šīs nedēļas laikā un pašlaik notiek vienošanas par to, lai nebūtu sagaidāmas nekādas problēmas uz robežas.

Jau ziņojām, ka 22. augustā Ukraina saņēma pirmo Krievijas sūtīto  “humāno palīdzību”, kas notika bez Ukrainas valdības akcepta un Sarkanā Krusta pavadība.

Iepriekš autokolonnas ar “humāno palīdzību” nedēļu kavējas uz Krievijas un Ukrainas robežas, liedzot palīdzību rajona iedzīvotājiem, kam par pamatu bija Ukrainas un NATO aizdomas par Krievijas gatavotu iebrukumu, izmantojot humānās misijas aizsegu.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress