VK: jauno revīziju rezultāti būtiski ietekmēs turpmāko amatpersonu darbuŠodien, 28. janvārī, Saeimas Pieprasījumu komisijā, kurā deputāti tika iepazīstināti ar aktuālajiem jaunumiem Valsts kontroles (VK) darbā, VK vadītāja Elita Krūmiņa atklāja, ka drīz tiks publicēti vairāki revīziju rezultāti, kuri liks par daudz ko aizdomāties.

Krūmiņa pastāstīja, ka revīzijas būs par maksātnespējas administrāciju, sadzīves atkritumu apsaimniekošanu pašvaldībās, kā arī daudziem citiem valstij nozīmīgiem procesiem un aktualitātēm, kuru izmeklēšanas noslēgums būtiski ietekmēs turpmāko amatpersonu darbu.

Plašākus komentārus par revīzijām Valsts kontroliere nesniedza, norādot, ka to varēs darīt tikai pēc to rezultātu oficiālas apstiprināšanas.

Revīzijas rezultātā varēs pilnveidot un sakārtot maksātnespējas administrācijas sistēmu Latvijā, jo pētījumi atklās daudz jaunas un būtiskas lietas, atklāja Krūmiņa, gan piebilstot, ka nav zināms, vai VK ieteikumi vispār tiks ņemti vērā. Maksātnespējas administrācijas revīzijas rezultāti tiks publiskoti marta sākumā.

Revīzija par atkritumu apsaimniekošanu ļaus iedzīvotājiem noskaidrot, cik tiek samaksāts par atkritumu saimniekošanu, kā arī, vai šis tarifs ir pamatots. Šīs revīzijas rezultāti gaidāmi 6. februārī, solīja Krūmiņa.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2020 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress