Zināms ar kādiem numuriem 12. Saeimas vēlēšanās startēs partijasŠodien notika 12. Saeimas parlamenta vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuru izloze, kurā pirmo numuru izdevies izvilkt Eināra Repšes partijai “Latvijas attīstība”.

Ar otro numuru vēlēšanās piedalīsies partija “Suverenitāte”, bet ar trešo - partija “Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām”.

Ar ceturto numuru startēs partija “Vienotība”, bet ar piekto partija “Izaugsme”.

Aināra Šlesera partijai  “Vienoti Latvijai” ticis sestais kārtas numurs, tikmēr nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai”-”Tēvzemei un brīvībai”/LNNK – septītais, Latvijas Reģionu apvienībai – astotais, Jaunajai konservatīvajai partijai – devītais, bet Latvijas Krievu savienībai – desmitais.

Ar vienpadsmito numuru startēs partija “Saskaņa”, ar divpadsmito  ”Zaļo un zemnieku savienība”, bet ar noslēdzošo, 13. numuru Ingūnas Sudrabas vadītā partija “No sirds Latvijai”.

Izlozē Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) piedalījušies visi trīspadsmit vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu pārstāvji. Uz vietām parlamentā pretendē 1156 deputāta amata kandidāti.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress