ZZS atbalsts Šadurskim premjera amatā navPartijas "Vienotības" pārstāvim, Saeimas deputātam Kārlim Šadurskim pagaidām nav Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) atbalsts premjera amatam, tā šorīt intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" atklāja ZZS Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Augusts Brigmanis.

Intervijā Brigmanis norādīja, ka pašreiz ir grūti vērtēt Šadurska atbilstību premjera amatam, jo pagaidām nekāda saruna par to, ka nākamās valdības vadību varētu uzticēt Šadurskim, nav bijusi. "Patreiz mūsu atbalsts Šadurskim nav ," sacīja Brigmanis.

Vienlaikus viņš atzina, ka gadījumā, ja Valsts prezidents Raimonds Vējonis nominētu Šadurski veidot nākamo valdību, prezidenta lēmums tiktu respektēts. Tajā pašā laikā Brigmanis palika pie tā, ka uz doto brīdi neredz argumentus, kāpēc lai atbalstītu Šadurska kandidatūru premjera amatam.

Brigmanis norādīja, ka tie jautājumi, ko ZZS vaicātu Šadurskim iespējamās sarunās, būtu, vai Šadurskis uzskata, ka viņam ir pietiekams atbalsts sabiedrībā un ko viņš darītu citādāk nekā demisionējusī premjere Laimdota Straujuma, kā vadīs valdību.

Jau vēstīts, ka Valsts prezidents Raimonds Vējonis jaunās valdības veidošanu plānojis uzticēt “Vienotības” pārstāvim Kārlim Šadurskim.

 
Padalies

laukudzive.lv © 2021 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress