6 pazīmes, kas liecina par to, ka jūsu attiecības ilgs visu mūžu1. Kad notiek kas dīvains, Tavs mīļotais vienmēr ir pirmais, kam vēlies uzrakstīt.
Visa esence – uztver savu vīrieti kā personu, ar ko vari dalīties noslēpumos, tenkās vai smieklīgos novērojumos. Saskanīgs pāris savu otro pusīti uztver kā labāko draugu, kopīgi joki un stāsti ir daļa no tā, kas veido šo saikni. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi dalīties anekdotēs par ikdienā piedzīvoto, kaut vai par to, kā kāds nozadzis diētisko kolu no Tava ledusskapja.

2. Jūs varbūt nesadalāt darbus proporcijā 50:50, bet zināt, ka esat viena komanda.
Varbūt pārsteidzoši, bet, lai jūs būtu lielisks pāris, jums tiešām nav vajadzīga strikta darbu sadale. Turot pie rokas darba sadales grafiku, jūs otru varat padarīt dusmīgu. Jā, protams! Jums abiem jāpieliek roka mājas darbiem, bet tas nenozīmē, ka jāsāk uzskaitīt, cik reižu katrs nomainījis autiņus vai mazgājis pannas. Ja beigsiet stāvēt blakus ar pātagu un pārmest par neizdarītajiem darbiem – romantiskās jūtas augs.

3. Viņš joprojām Tevi pārsteidz.
Protams, noslēpumi ilglaicīgās attiecībās ir negatīva parādība, bet mazu noslēpumu glabāšana ir pieņemama, piemēram, viņš klusībā plāno atvaļinājuma braucienu, vai apmeklē deju nodarbības, lai Tavas draudzenes kāzās jūs kļūtu par deju grīdas pavēlniekiem.

4. Viņš ir cilvēks, kas visbiežāk spēj Tevi nokaitināt.
Saskanīgi pāri zina, kā uzspiest otram uz vājajām vietām un saprot, ka visu negatīvo turēt sevī nav veselīgi. Dusmas arī ir pilnīgi veselīgas emocijas, un strīdēšanās ir normāla parādība, līdz brīdim, kamēr saprotat, ka nu jābeidz, jāatvainojas un jāmaina temats.

5. Jūs kopā esat piedzīvojuši gan savus sliktākos, gan arī labākos brīžus.
Kā jau tas teikts laulību solījumā – var nākties piedzīvot un izjust vairākas galējības. Ja pāris neilgi pēc kāzām kopīgi pārdzīvojuši nelielas grūtības, tā ir zīme, ka arī turpmāk ar visām problēmām būs iespējams tikt galā. Pētījumos pierādīts, ka pāri, kuri tic vārdiem līdz nāve mūs šķirs laimīgā laulībā nodzīvo ilgāk nekā tie, kas šim jēdzienam pilnībā netic. Jā, var nebūt viegli, bet svarīgi, lai jūs abi par 110 procentiem būtu pārliecināti par to, ko vēlaties kopā sasniegt.

6. Kad esi kopā ar viņu – Tev nekad nav garlaicīgi.
Ir svarīgi kopīgi nodoties jaunām izklaidēm un vaļaspriekiem, lai izvairītos no iedzīvošanās rutīnā. Attiecību sākumā jūs dodaties uz jaunām vietām, esat satraukti, jo nezināt, kā jūsu jaunais draugs jūtas. Taču laika gaitā jūs jau spējat relaksēties viens otra sabiedrībā, vairs nav nepieciešams doties lēkt ar gumiju, bet tas nenozīmē ka nevajag izklaidēties. Jautrību varat saglabāt arī kopīgi uzdziedot automašīnā vai spēlējot pašu izdomātu vārdu spēli, tas viss tikai palīdzēs saglabāt jūsu attiecības aizraujošas.
Foto: Wyatt Fisher/ https://www.flickr.com/photos/130461777@N07/ https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/
Padalies

laukudzive.lv © 2024 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress