Astrologi: 2012. gads būs pārmaiņu gads
Kā jauno gadu iesāksi, tā pavadīsi, – tas ir bieži dzirdēts teiciens. Numeroloģijas, astroloģijas un pozitīvas domāšanas speciālisti iesaka noskaņoties jaunajam 2012. gadam ar domām par pozitīvām pārmaiņām, jo nākamais būšot dinamikas un pārmaiņu gads.

Enerģētisks laiks

«Gada pāreja ir nozīmīgs brīdis cilvēka dzīvē, jo mainās tēmas un notikumi, kuriem ir jāpievērš uzmanība. Ne vienmēr krasas pārmaiņas notiek jau janvārī, taču dažkārt tās noris ļoti strauji,» skaidro numeroloģijas un fen šui speciāliste Dita Blūma.

To, ka gada nogale ir enerģētiski spēcīgs laiks, uzsver arī pozitīvās domāšanas centra Pavasara studija vadītāja Inese Prisjolkova. «Šis ir enerģētisks laiks gan tādēļ, ka ir ziemas saulgrieži, gan tāpēc, ka ļoti daudz cilvēku vienlaikus domā līdzīgas domas – izvērtē notikušo un plāno jaunas ieceres, raksta mērķus un vēlēšanās,» viņa spriež.

Domas rada spēcīgu enerģiju, uzsver pozitīvās domāšanas eksperte. «Ir vērts šo laiku izmantot, lai izvērtētu, kas mūsu dzīvēs notiek, lai atvadītos no liekā un nevajadzīgā, lai pateiktu paldies šā gada mācībām un, balstoties uz tā, kas bijis, varētu būvēt jaunus plānus, mērķus un nākotni.»

Atskatīties pagātnē

«Pirms plānot jauno gadu, noteikti der izvērtēt iepriekšējo. Vispirms ir svarīgi saprast, kādi ir pamati, uz kuriem vēlies būvēt jaunus plānus. Jaunā gada iestāšanās vienmēr ir simbolizējusi jaunas apņemšanās, plānus un solījumus. Ja nav pamata, uz kā tos balstīt, tad tiem nav lielas nozīmes,» strikti teic Dita Blūma.

Viņa uzsver, ka ir rūpīgi jāpārdomā savi solījumi un apņemšanās. «Katrs solījums ir sava veida līgums. Ja šo līgumu pēc tam nepildām un aizmirstam savus solījumus, varam saņemt ne to, ko vēlējāmies, vai pat gluži pretēji – saņemt nevēlamo, kas var izpausties dažādu šķēršļu veidā.»

Sakārtot domas

«Lai patiesi sagatavotos jaunam dzīves ciklam, es ieteiktu veikt attīrīšanos vairākos līmeņos. Var sākt ar mājas sakārtošanu. Kad māja ir kārtībā, iesaku pašam aiziet uz pirti vai veikt kādu citu ķermeņa attīrīšanas procedūru, un, kad jūtam, ka esam sakārtojuši ķermeni, ir vērts sakārtot domas. Piemēram, pastaigāt gar jūru vai pa mežu un pie sevis pārdomāt, kas manā dzīvē patiešām notiek. Vai esmu laimīgs? Vai man patīk tas, kas manā dzīvē notiek?» iesaka Inese Prisjolkova.

Ja esam apmierināti ar notiekošo, ir vērts balstīties iepriekšējā pieredzē, taču, ja gribam pārmaiņas savā dzīvē, jāsaprot, kas tieši mums nepatīk. «Iesaku uzrakstīt uz lapas to, kas nepatīk, un atdot to ugunij, sadedzinot uz sveces, kamīnā vai krāsnī.

Un tad pasapņot un iztēloties, kā savu dzīvi varētu mainīt. Pēc tam to ļoti konkrēti noformulēt un uzrakstīt, un ļaut nākamajā gadā piepildīties,» viņa pastāsta.

Gatavi pārmaiņām

«Mijoties gadiem, mainās arī cipari un to vibrācijas. Nākamajā – 2012. – gadā ciparu summa ir pieci, kas simbolizē dinamiku. Tas var nozīmēt brīvību, risku, pārmaiņas, prasmi baudīt dzīvi, jaunā meklējumus un piedzīvojumu kāri, kā arī nepastāvību, nedrošību, skaudību, nelīdzsvarotību, bezatbildību, godkāri un pārmērīgumu,» atklāj numeroloģijas speciāliste Dita Blūma.

Astrologs Kristaps Baņķis ir līdzīgās domās: «Nākamais būs būtisku pārmaiņu gads, kas izrietēs no iepriekšējo gadu reformām, vilšanās un meklējumiem. Tiesa, gada sākums līdz pat Jāņiem būs nestabils un neļaus pa īstam atsperties jaunām iecerēm. To varētu salīdzināt ar viļņos šūpojošos nestabilu laivu, no kuras cilvēks plāno lēkt uz krasta laipu. Tikai tiem, kuri pamatus likuši jau ilgu laiku pirms tam, izdosies trāpīt uz laipas.» Viņš iesaka visus jaunos plānus atlikt uz nākamā gada otro pusi.

«Veiksmīgāki ir tie, kuri svarīgas nodarbes uzsāka 2010. – Tīģera – gadā. Sekojošais Truša gads nesa vien līkloču cilpas un nonākšanu vienā un tajā pašā vietā. Savukārt nākamais 2012. – Pūķa – gads būs būtisku pārmaiņu laiks,» rezumē astrologs.

Gaidot pusnakti

Vecgada vakarā vajadzētu baudīt mieru, saticību un neļauties grūtsirdībai. «Pēc Austrumu kalendāra raugoties, gadumijā vēl turpinās Baltā Truša gads. Tāpēc šajā laikā vajadzētu izvēlēties baltas, pelēkas, sudrabainas un metāliskas krāsas, kā arī apļa formas. Šos akcentus var izmantot egles rotāšanā, svētku apģērbā, kā arī maltītē,» padomu dod Dita Blūma.

«Īpaši nozīmīgs brīdis ir pusnakts, kad numeroloģiski lūst gads, atnesot jaunas vibrācijas. Šajā brīdī var liet laimes, zīlēt nākotni, raidīt laimes vēlējumus Visumā. 31. decembris ir Mēness kalendāra astotā diena, kas ir piemērota jautrām svinībām, sarunām ar draugiem un ģimeni. Tas būs aktīvs un rosīgs laiks,» viņa prognozē.

***

GAIDOT JAUNO GADU

• Jāatbrīvojas no liekā un nevajadzīgā

• Jānoformulē nākotnes plāni un ieceres

• Jāsakārto gan ķermenis, gan domas

• Jāgatavojas pārmaiņām un dinamikai

• Jaunas ieceres labāk uzsākt gada otrajā pusē

Avots: nra.lv 

 
Padalies

laukudzive.lv © 2023 All Rights Reserved

Designed by WPSHOWER

Powered by WordPress